Skip to content Skip to footer

Collagen by Watsons’la Cildinize İyi Bakın

Collagen by Watsons’ın geleneksel Marine Collagen’den 20 kat daha güçlü olan, cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırmaya yardımcı, ödüllü ve biyo tasarımlı Vegan Collagen Collume®️ içeren Pores-Be-Gone serisi; Pink by Pure Beauty’nin gözenek görünümü azaltmaya yardımcı bakım kremi ve Mincer Pharma’nın yaşlanma karşıtı serumu ile yıllara meydan okuyan pürüzsüz bir cilde kavuşun!

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Kil Maskesi 100 gr/ 229,90 TL

Tek bir kavanozda iki maske deneyimi sunan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Kil Maskesi, gözenekleri temizlemeye ve küçültmeye yardımcı olurken aynı zamanda cildinizi nemlendirmeye ve canlandırmaya destek olur. Kavanozun içerisindeki yeşil maske T bölgesindeki fazla sebumu emer, ölü deriyi ve kiri yüzeye çıkararak gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Pembe maske U bölgesini nemlendirmeye ve canlandırmaya destek olur. Dermatolojik olarak test edilmiş, paraben ve mineral içermeyen ve  vegan olan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Kil Maskesi kavanozundaki yeşil maskeyi cildinizi temizledikten sonra T bölgenize ve pembe maskeyi U bölgenize eşit bir tabaka halinde uygulayın. 15-20 dakika bekletin, ardından ılık su ile durulayın.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serum 30ml/ 229,90 TL

Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serum ile anında sıkılaşmış gözenek görünümü! Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serum; gözenekleri küçültmeye ve en aza indirmeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiş, paraben ve mineral içermeyen ve vegan olan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serum’u sabah ve akşam temizlenmiş ve tonik uygulanmış cildinize sürün, tamamen emilene kadar nazikçe masaj yapın.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem 50ml/ 229,90 TL

Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem ile gözenek bakımı! Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem soğutucu etkisi ile uygulandığı anda cildi tazelemeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiş, paraben ve mineral içermeyen ve vegan olan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem serinletici özelliği ile gözenekleri derinlemesine arındırmaya ve geniş gözenek görünümünü en aza indirmeye destek olur.

Pink by Pure Beauty So Blur Krem 30ml/ 249,90 TL

Pink by Pure Beauty So Blur Krem ile bakımlı bir cilde kavuşun! Pink by Pure Beauty So Blur Krem içeriğindeki aydınlatıcı Gigawhite ve Actiwhite bileşenleri, antioksidan etkisiyle bilinen Alp Gülü ve GKF 15 ile daha sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur. Zengin içeriği ile cilt tonunun eşitlenmesine, gözenek görünümünün azaltılmasına ve cildi nemlendirmeye destek olan Pink by Pure Beauty So Blur Krem, cilt bakım rutininizin vazgeçilmez parçası olacak.

Mincer Pharma Botoliftx Lifting Serum 30ml/ 189,90 TL

Mincer Pharma Botoliftx Lifting Serum, içeriğindeki aktif yaşlanma karşıtı Matrixyl® ve Calmosensine™ sayesinde yaşlanmaya meyilli olgun ciltlerde oluşabilecek belirgin yaşlanma belirtileri, elastikiyet kaybı ve ton eşitsizliği gibi görünüm problemlerin giderilmesine destek olur.  Mincer Pharma Botoliftx Lifting Serum içeriğindeki aktif Pepha Tight ve nemlendirici içerikler sayesinde yaşlanmaya meyilli ciltlerde cildi nemlendirerek kırışıklık görünümünü azaltmaya, cilde dolgun ve sıkı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

**Belirtilen fiyatlar Ocak güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir

Collagen by Watsons’la Cildinize İyi Bakın - Perakende.org