Skip to content Skip to footer

Communication Partner, Doğtaş ve Lova Yatak’ın iletişim ajansı oldu

Yaşam alanlarını özenle güzelleştiren, geniş ürün seçenekleri, şık tasarımları ve kalitesi ile fark yaratan Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Doğtaş ve uyku markası Lova Yatak stratejik iletişim çalışmalarını Communication Partner ile yürütecek. 

Doğanlar Mobilya Grubu’nun sektöründe öncü markası Doğtaş ve uyku markası Lova Yatak, stratejik iletişim süreçlerinin yönetimi için Communication Partner ile anlaştı. Ajans, yeni dönemde Doğtaş ve Lova Yatak markalarına medya iletişimi, etkinlik, itibar ve proje yönetimi konularında hizmet verecek.

Red Bull, Netflix, Barilla, Novo Nordisk, Haribo, KoçSistem, BİM, Kia, Sabancı Vakfı, Otokar, Hayat Holding, DeFacto gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın iletişim ajansı olan Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘kurumsal iletişim’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’, ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ ve ‘dijital iletişim’ başlıkları altında topluyor.

Dünyanın en büyük network’lerinden biri olan PROI’ın Türkiye’deki temsilcisi Communication Partner; Holmes Report tarafından belirlenen listede Türkiye’den, Ortadoğu’nun en başarılı beş ajansı sıralamasına giren tek ajans olma özelliğine sahip.

Communication Partner, Doğtaş ve Lova Yatak’ın iletişim ajansı oldu - Perakende.org