Skip to content Skip to footer

Converse, “We Create Next” kampanyasını yayınladı

Converse, kaykay sporunun doğuşundan neredeyse 75 yıl öncesinden günümüze kadar, kaykay kültürüne derinlemesine entegre olmaya devam ediyor ve kendini ifade eden herkesin destekçisi olarak varlığını sürdürüyor.

Converse, kaykay kaymanın temelinde yaratıcılığın, dünyayı farklı görmenin, benzersiz düşünmenin, yeni bakış açıları edinmenin, sınırları zorlamanın ve durmaksızın bir sonraki adımı yaratma yeteneğinin yattığına inanıyor. Bu anlayış, markanın kampanyasının bir sonraki aşamasına ilham kaynağı oluyor ve yeni dijital pazarlama kampanyası “We Create Next” ile dünyanın her köşesinden yeni ve çok yönlü isimleri bir kez daha bir araya getiriyor.

Kampanya, CONS takımı üyeleri Louie Lopez, Alexis Sablone, Evan Mock, Zion Effs, Ariana Spencer ve Rafaela Costa‘nın yanı sıra; Converse’in diğer marka temsilcileri Andy Li, Kien Caples, Dede Lovelace, Zineb Koutten, Yubia ve CONS’un uzun süredir ortağı olan Tyler, the Creator gibi farklı isimleri içinde barındırıyor.

“We Create Next” kampanyası; Converse’in yarattığı fırsatlar ve öne çıkan iş birlikleri sayesinde, topluluğunun ve sporcularının tutkularını nasıl desteklemeyi hedeflediğini gözler önüne seriyor.

Kampanya kadrosunda yer alan isimler, kişisel tarzlarına uyan ikonik Converse ürünleriyle ön plana çıkıyor. Tyler, the Creator’ın son albümü Call Me If You Get Lost’tan “STUNTMAN” şarkısı da kampanya parçası olarak yer alıyor.

Converse, öncü kaykay takımı CONS’u da yeni kampanyayla birlikte eklenen isimlerle güçlendiriyor. Converse CONS’un yeni isimleri:

  • 16 yaşındaki Gavin Bottger, Oceanside, Kaliforniya
  • 30 yaşındaki Oscar Candono Paris, Fransa
  • 15 yaşındaki Shiloh Catori, Tampa, Florida 
  • 18 yaşındaki Rafaela Costa, Lizbon, Portekiz
  • 9 yaşındaki Jax Effs, Miami, Florida 
  • 15 yaşındaki Zion Effs, Miami, Florida 
  • 14 yaşındaki Diggs English, Kingston, Birleşik Krallık
  • 23 yaşındaki Shane Farber Milton, Georgia 
  • 20 yaşındaki Lucien Genand, Paris, Fransa
  • 26 yaşındaki Evan Mock, Oahu, Hawaii 

 

Aralarında 20 yaşındaki Olimpiyat sporcusu Bryce Wettstein’ın da bulunduğu isimler, diğer genç sporculara katılarak sporu yeni bir seviyeye taşıyacak yeni nesil yetenekleri temsil edecek takımı oluşturuyorlar.

McCann Worldwide ortaklığıyla geliştirilen “We Create Next” kampanyası, 19 Şubat 2024’te Instagram, TikTok, YouTube ve Instagram’da yayınlandı.

Converse, "We Create Next" kampanyasını yayınladı - Perakende.org