Skip to content Skip to footer

Costa Coffee ile gerçek kahve tadı şimdi de Hilltown Küçükyalı’da

Türkiye’de gerçek kahve deneyimi ile damaklarda eşsiz bir lezzet bırakan Costa Coffee’nin sekizinci noktası Hilltown Küçükyalı AVM oldu. Avrupa’nın en büyük kahve zinciri Costa Coffee, sağlıklı yiyecek çeşitleri ve imza kahveleriyle alışverişe keyifli bir mola vermek isteyen herkesi yeni durağına davet ediyor.

İstanbul Maltepe’de bulunan Hilltown Küçükyalı AVM’de kahve tutkunlarıyla buluşan Costa Coffee, kitap okuyarak kahvesini içmek, sevdikleriyle keyifli bir vakit geçirmek veya alışverişe kısa bir mola vererek dinlenmek isteyen herkesi “gerçek kahve deneyimine” bekliyor.

Havada Kahve Kokusu Var

Her kahve bardağının mutluluk getirdiğine inanan Costa Coffee, kışa özel kahveleri MapleNut Latte ve MapleNut Frappe seçenekleri ile kahve severleri farklı bir lezzet serüvenine çıkarıyor. Costa Coffee’nin 50 yılı aşkın kahve deneyimiyle sunduğu Filtre Kahve, Mocha, Latte, Flat White, Corto, Cappuccino, Americano, Espresso ve Chai Tea Latte keyifli anlara eşlik ediyor. Yiyecek menüsündeki taze Kruvasan, Vegan Köfteli Wrap, Salata çeşitleri, Browni, Chocolate Truffle Cake, Marble Cake ve Blueberry Muffin ise damaklarda benzersiz bir tat bırakıyor.

Türkiye’de ilk kez Boyner Cadde’de kapılarını açan Costa Coffee, sırasıyla Beşiktaş, Boyner Pangaltı, Ankara A City, Ankamall, Bodrum Midtown, Boyner İstinyePark İstanbul’dan sonra Hilltown Küçükyalı AVM’deki sekizinci noktasında kahve keyfini mutluluğa dönüştürüyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel