Skip to content Skip to footer

Dagi’den Anneler Günü’nde özel hissettirecek hediyeler

Özel günlerde sevdiklerini özenli bir hediyeyle mutlu etmek isteyenlerin adresi Dagi, Anneler Günü’nde her zevke uygun farklı alternatifler sunuyor. Hem evde hem dışarıda rahatlıkla kombinlenebilen tasarımların yanı sıra, iç giyim ve plaj koleksiyonlarının da yer aldığı geniş ürün seçenekleri ile annesine en güzel hediyeyi seçmek isteyenlerin yanında oluyor

Sezon trendleriyle özel günlerin ruhunu birleştiren Dagi, Anneler Günü’nde birbirinden şık hediye seçenekleriyle o günü hep hatırlatacak zamansız ve kullanışlı alternatifler sunuyor. Her bedene uygun, özenli ve özel tasarımların yer aldığı farklı koleksiyonlar annelerine en güzel hediyeyi vermek isteyenleri bekliyor.

“Günün her saati özenli” temasından ilhamla koleksiyonlarını tasarlayan Dagi, iç giyimden plaj giyime, evde rahatlık dışarıda şıklık sunan kimonolara pek çok alternatif sunuyor. Bu sezon toprak renklerin hakim olduğu koleksiyonlar, doğanın ihtişamına vurgu yapıyor. Yaza hazırlık yapılan bu günlerde özellikle geniş plaj giyim seçenekleri ön plana çıkıyor. Tüm özel günlerde sevdikleri için en “özenli hediye nedir” sorusuna en güzel yanıtı yine Dagi veriyor. Anneler Günü’nde annenize aldığınız hediyelerdekil el yapımı tohumlu etiketler hediye ediyor. Annenize sevginizi anlatan en güzel mesajı yazabiliyor, evde kolayca yetiştirebileceği bir süs bitkisi de hediye edebiliyorsunuz.

Annesine en güzel ve en özel hediyeyi almak isteyenler bu yıl da dagi.com.tr ve DAGİ mağazalarına geliyor.