Skip to content Skip to footer

Dagi’nin yeni active koleksiyonu doğanın şefkatini keşfetmeye davet ediyor

Dagi Active Koleksiyonu, yeni sezonda şehir yaşamının stresinden arınıp doğanın şefkatini ve iyi yaşam farkındalığını keşfetmeye davet ediyor.

Günlük yaşamın yoğun temposu ve şehir yaşamının stresi, iyi yaşam farkındalığına olan ihtiyacı her geçen gün artırıyor. Dagi’nin beden, zihin ve ruhun dengesinden ilhamla hazırladığı yeni Active koleksiyonu, iyi yaşam tutkunlarını harekete geçmeye davet ediyor. Minimal tasarımların yer aldığı koleksiyonda seamless kesimler, esnek kumaşlar, konforlu ve yumuşak tuşe detaylar öne çıkıyor. Doğanın dinginliğini anımsatan renk paletinde yeşil, mavi ve toprak tonlarının soft yansımaları mor ve lilayla buluşuyor.

Koleksiyonda yoga takımları, sporcu sütyenleri, parlak garni kumaş taytların yanı sıra yıldız baskılı ve nakışlı sweathirtler hem yoga ve meditasyona hem de şehir yaşamında günlük aktivitelere uygun seçenekler sunuyor. Tasarımların baskılarında ise aura renklerinden oluşan artworkler dikkat çekiyor.

Uzun doğa yürüyüşlerinden ilham alan tasarımlarda ise adaçayının dinlendirici yeşil tonlarına rahat kesimler eşlik ediyor. Koleksiyonda oversize t-shirtler, su geçirmeyen materyaller, yağmurluklar ve kuzu tüyü wellsoft fermuarlı üstler yer doğa tutkunlarının tercihi oluyor.