Skip to content Skip to footer

Daha fazla smokin şıklığı için “Kiğılı Smokin”

Erkek modasına yenilikçi bir yaklaşım sunan Kiğılı, maskülen tarzın simgesi haline gelen “Smokin” koleksiyonuyla sizi hayatın her anında şık olmaya davet ediyor.

Yayına giren yeni reklam filmiyle Kiğılı, trend ve dinamik bir görünüm sunan smokin koleksiyonu ile smokinin çoklu kullanım alanlarına vurgu yapıyor. Farklı okazyonlarda geçen reklam filminde, oyuncunun resmi davet veya kutlamalar gibi özel günlerin dışında da günlük hayatta da smokin giydiğini görüyoruz. Smokinin hayatın her anında yeri olduğunu vurgulayan Kiğılı, birbirinden farklı kombin önerileriyle casual tarzlarla bütünleşiyor.

Koleksiyonda yer alan smokinlerdeki özel saten yaka kumaşının çıkarılabilir olması, takım elbiseye dönüşüm ve kullanımı rahatlığı sağlarken, sıcak ve soğuk hava koşullarının yarattığı olumsuzlukları önleyen kumaş yapısı da üstün performans gösteriyor. Mevsimin canlılığına uygun çizgilere sahip smokinler, beylerin elegant tarzını öne çıkarmakla kalmayıp konfordan ödün vermeden anı yaşamalarını mümkün kılıyor. Şal, sivri ve mono yaka detayları sayesinde alışılagelmişin dışında bir görünüme sahip olan Kiğılı smokin koleksiyonu, farklı renk ve dokudaki parçalarla kombinleyerek stilinizi doyasıya yaşamanıza olanak sağlıyor. Koleksiyonu, desenli-baskılı bir gömlekle veya t-shirtle, kravatlı veya kravatsız, ister papyonlu, isterseniz sneaker ayakkabılarla kombinleyebilir ve hayatınızın her anına şıklık katabilirsiniz.

Kiğılı Smokin koleksiyonunu keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.

Reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=VOa83RIkGtc