Skip to content Skip to footer

Damat Tween, mağazacılıkta lüksün yeni konseptini yarattı

Vadistanbul Damat Tween’de doğa, sanat ve teknoloji iç içe…

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu: “Vadistanbul Damat Tween mağazamız, teknoloji ve inovasyon tutkumuzun buluştuğu yeni nesil mağazacılık anlayışımızın dışa vurumu. Doğa, sanat ve teknolojinin iç içe olduğu mağazamız ile lüksün yeni konseptini yarattık. Önemli bir yatırım gerektiren bu konsept, dünyaya ilham verecek.”

Global moda markası Damat Tween, “doğa ve teknoloji” uyumunu kusursuz bir şekilde işlediği ve sanatla bütünleştirdiği yeni nesil mağazacılık anlayışı ile lüksün yeni konseptini yarattı.

Orka Holding markası olan Damat Tween’in doğanın kusursuzluğunu ve teknolojinin vazgeçilmez konforunu sanatla harmanladığı Vadistanbul mağazası, denge ve armoninin sağlandığı atmosferiyle çağdaş deneyimlerin yeni buluşma noktası olacak.

DamatTween2

Tazelik ve yaşam enerjisinin yeni buluşma noktası

“Doğa, Özgürlük, Timsal” kavramlarından ilham alınarak tasarlanan mağaza, markanın yeni nesil konseptinin en çağdaş örneğini sunarak geleceğin mağazacılığına da ışık tutacak.

Ana temanın “sade ve yalın” olduğu mağazada, naturel tonların hakimiyeti göze çarpıyor. Ürün görselliğinin açık tonlarla ön plana çıkarıldığı mağaza, krom dokunuşlara ev sahipliği yapıyor.

Sanata değer veren ve yücelten mimarisiyle de dikkat çeken yeni konseptte, iç mekanda yaratılan amorf duvar sergi alanına dönüşüyor. Müşterileri karşılayan dış cephedeki LED ekranda ise dijital sanatın genç temsilcilerine eserlerini sergileme olanağı sunuluyor.

DamatTween3

“Teknoloji ve inovasyon tutkumuzun dışa vurumu”

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Dünya modasında her ne kadar dijital dönüşümün koşar adım yükselişine tanık olsak da fiziki atmosferlerimiz her zaman hayatımızda yer almaya devam edecek. Buradan hareketle müşterilerimizin mağazalarımızda kendilerine ayırabildiği özel anları en kaliteli ve en iyi deneyimle geçirmelerini arzu ediyoruz” dedi.

DamatTween4

Süleyman Orakçıoğlu, “Vadistanbul Damat Tween, teknoloji ve inovasyon tutkumuzun buluştuğu yeni nesil mağazacılık anlayışımızın dışa vurumu. Oldukça ciddi bir yatırım gerektiren yeni konseptimiz, Türkiye ve dünyadaki yeni mağazalarımıza da ilham kaynağı olacak” dedi.

 

Firma Sayfasina Git 1