Skip to content Skip to footer

Damat Tween, otizmli çocukların eğitimine destek olacak

Damat Tween, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında hayata geçirdiği projesiyle duyarlı müşterilerini otizmli çocukların geleceğine umut olmaya davet ediyor. Tohum Otizm Vakfı’nın burslu öğrencilerinden biri olan Mustafa Birdal’ın sessiz dünyasında kendini ifade yöntemi olarak seçtiği çizimler, Damat Tween’in özgün ve yenilikçi kalıplarıyla moda severlerle buluşuyor.

Mustafa Birdal’ın çizimlerinin özel baskı tekniği kullanılarak tasarlandığı Damat Tween ürünleri, 2 Nisan Otizm Farkındalık Gününde markanın web sitesi üzerinden satışa sunulacak. Tüm satış gelirinin Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacağı ürünlerin satışı, yıl boyunca devam edecek.

Otizmli çocuklara daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz

Orka Holding Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu “Damat Tween ailesi olarak böyle bir projede yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Çocuklarımız hepimizin canı, geleceği, aydınlık yarınları. Duyarlı tüm müşterileri satın alacakları ürünlerle Mustafa ve arkadaşlarına daha iyi bir geleceğin kapılarını açmaya davet ediyoruz. Otizmli çocuklarımızın bireysel gelişimleri ve sosyal hayatın birer parçası olabilmesi hepimiz için çok kıymetli olmalı” dedi.