Skip to content Skip to footer

Damat Tween, yeni sezonunda sessiz lüksü ve minimalist modayı üst seviyelere taşıyor

Şehre dönüş, modern minimalizm ve sessiz lüks…

Damat Tween 2023-24 Sonbahar/Kış koleksiyonu kusursuz kalıpları, benzersiz renk paleti ve geniş kumaş seçkisiyle şehre hızlı bir dönüş yapıyor.

Erkeğin hayatının her noktasına rafine bir dokunuş yaparak her sezon olduğu gibi yine kendini güncellemeye devam ediyor. Bu sezon, minimalist çizgisini renk oyunlarıyla hareketlendirerek sessiz lükse odaklanıyor.

Konuşmadan yüksek sesle değil de kumaş ve işçiliği temel alarak, zarafeti ve sadeliği tasarım diline yansıtan “sessiz lüks” kavramı daha çok kaliteye yapılan yatırımı ifade ediyor. Hızlı ve değişken trendleri pas geçip mücevher edasıyla işçiliği vurgulayan parçalar, odak noktasında… İpek-yün karışımlı blazer ceketlerden kaşmirli trikolara, kırışmayan teknik takım elbiselerden lüks örme sweatshirt’lere kadar zamansız tüm parçaları yüksek moda anlayışıyla yeniden yorumluyor.

Nötr toprak tonlarının yanı sıra, nefti yeşil, sıcak kiremit tonları, mineral kırmızısı, derin kobalt mavisi ve lacivert rengini koleksiyonun farklı parçalarında görüyoruz. Katmanlı giyimin incelikleri, monokrom kombinasyonlarla rafine görünümlere dönüşüyor. Lüksün gizli imzası olan tek ton giyim anlayışı başrol görevini üstleniyor.

Siz de yeni sezonunu keşfetmeye mağazalarımıza ve mobil uygulamaya davetlisiniz.