Skip to content Skip to footer

Dardanel’den çocuklara parmaklarını yediren lezzet

Dardanel, minikler için balık yemeyi keyifli hale getirdi. Açık denizlerin tertemiz sularından gelen ve yüzde 100 mezgit filetodan üretilen Fish fingers, çocuklar için lezzetli, pratik ve sağlıklı bir öğün.

Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel, sağlıklı beslenmeye özen gösteren yetişkinler kadar çocukların da favorisi. Dardanel’in en meşhur, pratik ve nefis lezzetlerinden biri olan Fish Fingers çocuklara balık yemeyi sevdirirken lezzetli bir öğün de sunuyor.

Dardanel güvencesiyle sunulan Fish Fingers açık denizlerin tertemiz sularından doğal avcılıkla yakalanan balıklarla hazırlanıyor. %100 mezgit filetodan üretilen Fish Fingers, doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor. Tavada ve fırında pişirilebilen Fish Fingers, kılçıksız yapısıyla son derece rahat bir şekilde tüketiliyor.

Protein ve Omega 3 deposu olan Fish Fingers; çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor, vücut direncini artırıyor. Aileler koruyucu içermeyen Fish Fingers’ı güvenle tercih ediyor. Uzmanlar haftada en az iki öğün balık tüketilmesini öneriyor.

Dardanel’den çocuklara parmaklarını yediren lezzet - Perakende.org