Skip to content Skip to footer

DeFacto alışveriş severlere yüzde 70’e varan indirimler sunuyor

DeFacto, yeni yılda da alışveriş severler için indirim kampanyaları sunmaya devam ediyor. ‘Yeni yılda eski fiyatları kaçırma’ sloganıyla yılın ilk kampanyasını duyuran DeFacto, mağazalarındaki kırmızı etiketli ürünlerde ve defacto.com ile DeFacto mobil uygulaması üzerinden alışveriş sepetine eklenen tüm ürünlerde yüzde 70’e varan indirim fırsatı sunuyor.

DeFacto, ‘Ulaşılabilir Moda’ mottosu ile her yaşa ve her ihtiyaca yönelik ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. DeFacto, kampanya kapsamında mağazaların yanı sıra defacto.com’da ve DeFacto mobil uygulamasında indirim seçenekleri sunuluyor. DeFacto mağazalarındaki kırmızı etiketli ürünlerde, defacto.com ve Defacto mobil uygulamasında alışveriş sepetine eklenen tüm ürünlerde yüzde 70’e varan indirim sağlanıyor.

‘Yeni yılda eski fiyatları kaçırma’ sloganıyla duyurulan indirim kampanyasında kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerindeki iç giyimden dış giyime kadar ihtiyaç duyulabilecek birçok farklı ürün grubunda yüzde 70’e varan indirimler sunuluyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel