Skip to content Skip to footer

DeFacto Alternatif Satış Kanalları ve iş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy’a 100. Yıl Liderlik ödülü

Türkiye’nin global moda markası DeFacto’nun Alternatif Satış Kanalları ve İş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, “Sales Network Summit 2023”te Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel olarak verilen 100. Yıl Liderlik Ödülü’nün sahibi oldu.

Ulusal ve uluslararası satış dünyası profesyonellerini bir araya getiren Sales Network Summit, bu yıl yedinci kez gerçekleştirildi. Konuşmaların, etkinliklerin ve workshopların düzenlendiği zirvede, Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel olarak verilen 100. Yıl Liderlik Ödülleri de sahiplerini buldu. DeFacto Alternatif Satış Kanalları ve iş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, 100. Yıl Liderlik Ödülü ile Cumhuriyetin 100’üncü yılında başarısını taçlandırdı.

Perakendeden sağlığa, sanayiden teknolojiye, havacılıktan eğitime, lojistikten enerjiye kadar birçok farklı sektörden 100’ün üzerinde ismin değerlendirildiği 100. Yıl Liderlik Ödülleri, önce halk oylaması daha sonra da jürinin seçimiyle sahiplerini buldu. DeFacto Alternatif Satış Kanalları ve iş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, çevre, eğitim, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik kapsamındaki proje ve çalışmaları ile 100. Yıl Liderlik Ödülü aldı.

DeFacto Alternatif Satış Kanalları ve iş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy aldığı ödül ile ilgili yaptığı açıklamada; “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında 100. Yıl Liderlik Ödülü almak benim için büyük bir gurur. DeFacto olarak her zaman ülkemize ve geleceğimize değer katacak projeler gerçekleştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmaların arkasında kocaman bir ekip var. Bugün bu ödülü almama katkı sunan tüm ekibime teşekkür ederim” dedi.