Skip to content Skip to footer

DeFacto Bursa’daki 10’uncu mağazasını açtı

Yeni mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam eden DeFacto, 2024 yılının ilk mağazasını DownTown Bursa’da açtı. Bursa’daki ilk mağazasını 2008 yılında müşterileriyle buluşturan DeFacto, yeni mağazası ile şehirdeki mağaza sayısını 10’a yükseltti. 

DeFacto, müşterilerinin tek bir noktada tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme anlayışıyla yeni mağaza yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Yeni yılın ilk gününde DownTown Bursa’daki mağazasının açılışını gerçekleştiren DeFacto, Bursa’da en yeni ürünlerini sunduğu mağaza sayısını 10’a yükseltti. Şehirdeki mağaza yatırımlarına 2008 yılında başlayan DeFacto, DownTown Bursa’daki yeni mağazasıyla beraber Bursa’da toplam 2 bin 336 metrekare satış alanında hizmet verecek.

Koleksiyonlarıyla her mevsim moda deneyimi yaşatan DeFacto’nun Bursa’daki 10’uncu mağazası Osmangazi ilçesindeki DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde yer alıyor. 868 metrekarelik yeni mağazada kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerindeki giyim, aksesuar ve ayakkabı gibi binlerce ürün Bursalıların beğenisine sunulacak.