Skip to content Skip to footer

DeFacto kampanyası Mini Cooper kazandırdı

Global moda markası DeFacto’nun kasım ayı boyunca süren “Kazandıran Gift Club Festivali” kapsamında düzenlenen çekiliş kampanyasının kazananları belli oldu. Her 750 TL’lik alışverişe bir adet çekiliş hakkı sunulan kampanya sonucunda 1 kişi Mini Cooper SE (Electric) otomobil, 10 kişi de Iphone 14 (128 GB) cep telefonu kazandı. 

Efsane kasım ayını efsane bir çekiliş ile taçlandıran DeFacto, 1 kişiyi Mini Cooper SE (Electric) otomobil, 10 kişiyi de iPhone 14 (128 GB) cep telefonu sahibi yaptı. 360 binin üzerinde DeFacto Gift Club üyesinin katılım sağladığı kampanyada, her 750 TL ve üzeri alışverişe bir adet çekiliş hakkı sunuldu. DeFacto Gift Club üyeleri, DeFacto mağazaları, DeFacto mobil uygulaması ve DeFacto.com.tr’den yaptıkları alışverişlerde otomatik olarak çekilişe katılmaya hak kazandı. Talihliler, Milli Piyango Ajansı ve noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

DeFacto Gift Club üçüncü yılında da harcadıkça kazandıracak

DeFacto’nun müşterilerine daha özel ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak için sunduğu sadakat programı DeFacto Gift Club, üçüncü yılında bir ay süren çekiliş kampanyasıyla büyük bir başarıya imza attı. Ücretsiz şekilde üye olunabilen DeFacto Gift Club sadakat programında yıl boyunca üyelere özel kampanyalar sunuluyor. DeFacto Gift Club üyesi olanlara ilk alışverişlerinde mevcut indirimlere ek olarak yüzde 10 indirim, her alışverişlerinde ise yüzde 3 değerinde Gift Puan hediye ediliyor. DeFacto Gift Club, avantajlı alışveriş deneyimi yaşamak isteyenlerin her alışverişinde harcadıkça kazandırıyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel