Skip to content Skip to footer

DeFacto teknolojisi ve inovasyonu ile ‘Isıtıcılı Mont’ tasarlandı

Modanın yanı sıra teknoloji alanında sunduğu yenilikler ile de sektörüne öncülük eden DeFacto, DeFacto FİT markası altında satışa sunduğu ‘Isıtıcılı Mont’ serisini tanıttı. DeFacto teknolojisi ve inovasyonunun buluştuğu ‘Isıtıcılı Mont’, ön ve arka bedeni içerisine yerleştirilen ısıtma donanımı sayesinde kullanıcılara üç kademeli sıcaklık ayarı sunuyor. 

Tüm dünyada gelişen teknolojiler ile üretim süreçlerinde de çeşitliliğe yer veren DeFacto, geliştirdiği teknolojileri ürettiği modellerine de entegre etmeye devam ediyor. Kıyafet tasarımlarında teknoloji ve inovasyonu buluşturan DeFacto, DeFacto FİT markası altında satışa sunduğu ‘Isıtıcılı Mont’ serisiyle de yenilikçi yaklaşımını ortaya koyuyor. DeFacto’nun ‘Isıtıcılı Mont’ serisi, ısıtma donanımı içeren tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

DeFacto’nun su ve rüzgâr geçirmeyen kumaşlarla ürettiği ‘Isıtıcılı Mont’ serisi, en düşük sıcaklıklarda bile kullanıcılarının ısınma ihtiyacını karşılıyor. Isıtıcılı montların ön ve arka bedeni içerisinde bulunan ısıtma teçhizatları, ürün cebinde yer alan USB girişine bağlanan powerbankten enerji alarak aktif hale getiriliyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ısıya göre ayarlama yapabildiği montlarda, üç kademeli tuş sistemi yer alıyor. Düşük, orta ve yüksek ısı dereceleri, montun kol kısmındaki renk değiştiren logoda görülebiliyor. Her türlü hava koşuluna ve her kullanıcının ihtiyacına uygun sıcaklık derecesi bulunan ‘Isıtıcılı Mont’ serisi, DeFacto teknolojisi sayesinde şıklığı ve işlevselliği bir arada sunuyor.

Hem kadınlar hem de erkekler için farklı renk seçenekleri bulunan ‘Isıtıcılı Mont’ serisine www.defacto.com web adresinden, mobil uygulamasından ve mağazalarından ulaşılabiliyor.