Skip to content Skip to footer

DeFacto yeni mağazasını Antalya Belek’te açtı

Her yaşın favori markası DeFacto, “Ulaşılabilir Moda” anlayışı ile mağaza ağını genişletmeyi sürdürüyor. Antalya Belek’te bulunan Turizm Caddesi’nde açtığı yeni mağaza ile Antalyalılara 15 noktada hizmet veren DeFacto, moda tutkunlarının buluşma adresi olmaya devam ediyor. 

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayabilme anlayışıyla ev giyiminden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime kadar birçok farklı kategoride binlerce ürünü bir arada sunan DeFacto, yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Antalya’nın Belek ilçesindeki Turizm Caddesi’nde açtığı yeni mağazası ile DeFacto’nun Antalya’daki mağaza sayısı 15’e ulaştı.

Asya’dan Avrupa’ya kadar toplamda 6 kıtada faaliyet gösteren DeFacto’nun 617 metrekarelik yeni mağazasında, her yaşa ve her tarza uygun binlerce ürün tüketicilerin beğenisine sunulacak. Müşterinin tercihlerine yönelik tasarladığı trend ürünleriyle beğeni kazanan DeFacto, yeni mağazasında da kaliteli ve özgün tasarımlarını moda tutkunları ile buluşturmaya devam edecek.