Skip to content Skip to footer

DeFacto yeni mağazasını Piyalepaşa Bulvar AVM’de açtı

İlk mağazasının kapılarını 2005 yılında açan DeFacto, ‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışı ile mağaza ağını genişletmeyi sürdürüyor. Yeni mağazasını İstanbul’un gözde semtlerinden olan Beyoğlu’ndaki Piyalepaşa Bulvar AVM’de hizmete sunan DeFacto, binlerce ürünüyle moda tutkunlarının buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayabilme anlayışıyla ev giyiminden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime kadar birçok farklı kategoride binlerce ürünü bir arada sunan DeFacto, yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdürüyor. DeFacto’nun yatırımlarına eklediği son mağazası ise İstanbul Beyoğlu’ndaki Piyalepaşa Bulvar AVM’de yer alıyor.

Asya’dan Avrupa’ya kadar toplamda 6 kıtada faaliyet gösteren DeFacto’nun Piyalepaşa Bulvar AVM’deki 1373 metrekarelik yeni mağazasında her yaşa ve her tarza uygun binlerce ürün tüketicilerin beğenisine sunulacak. Müşterinin tercihlerine yönelik tasarladığı trend ürünleriyle beğeni toplayan DeFacto, yeni mağazasında da alışveriş severleri buluşturacak.

DeFacto yeni mağazasını Piyalepaşa Bulvar AVM’de açtı - Perakende.org