Skip to content Skip to footer

DeFacto’dan çizgi film severler için özel koleksiyon

Global moda markası DeFacto, dünyaca ünlü Amerikan film yapım şirketi Warner Bros’un çizgi film karakterlerinden oluşan lisanslı ürünleri hayranlarının beğenisine sunuyor. Çocuk, kadın ve erkek ürünlerinden oluşan koleksiyon Warner Bros’un 100’üncü yılına özel olarak hazırlandı.

1923’te Harry, Albert, Sam ve Jack Warner kardeşler tarafından kurulan Warner Bros geniş hayran kitlesine sahip yapımlarıyla dünyanın en bilinen film yapım şirketi durumunda. Aralarında onlarca Oscar ödülü kazanmış yapımın da bulunduğu, 12 bin 500 uzun metrajlı film ve 2 bin 400 televizyon programı ile dünyanın en geniş içerik kütüphanesine sahip yapım şirketi bu yıl kuruluşunun 100’üncü yılını kutluyor.

Hazır giyimin öncü markası DeFacto, Warner Bros’un 100’üncü yılına özel hazırladığı koleksiyon ile her yaştan insanın hayranı olduğu Warner Bros karakterlerin lisanslı ürünlerine sahip olmasını sağlayacak. Tshirt, sweatshirt, eşofman altı ve elbiseden oluşan alternatiflerle, çizgi film severlerin beğenisine sunuyor.

DeFacto’nun Warner Bros lisanslı ürünlerine www.defacto.com adresinden, DeFacto mobil uygulamasından ve DeFacto mağazalarından ulaşılabiliyor.