Skip to content Skip to footer

“Depremzede Çocukların Eğitimine Destek”

Ülkemizin yaşadığı büyük Anadolu depremi hepimizi derinden yaraladı. “Herkes için lavanta, herkes için Lavandist” mottosuyla yola çıkan lavanta bakım ürünleri markası Lavandist de bu büyük Anadolu depreminde en çok etkilenen kesim olan çocuklarımız için kolları sıvadı. Marka, lavanta kolonyası, köpük sabun ve duş jeli satışlarının yüzde 5’ini depremzede çocuklara kucak açan ülkemizin köklü bir eğitim kurumuna  bağışlanması kararını “İyilik Bulaşıcıdır” inancıyla verdi. Markanın lavandist.com adresinden bu ürünlerden satın alan herkes depremzede çocukların eğitimine dolaylı da olsa bir katkıda bulunmuş olacak.

Yılın ikinci ayında ülkemizin güney bölgelerinde 10 ili etkileyen büyük Anadolu depremi milletçe hepimizi derinden yaraladı. 6 Şubat’ta yaşanan faciada kaybettiğimiz canlar ne yazık ki geri gelmeyecek. Ancak ardlarında kalan en değerli varlıkları, artık hepimizin olan çocukları için bir şeyler yapabiliriz. İşte “Herkes için lavanta herkes için Lavandist” mottosuyla yola çıkan lavanta bakım ürünleri markası Lavandist de çocuklarımızın eğitimi için bir iyilik hareketi başlattı.

Çocukların eğitimine katkı
lavandist.com adresinden satış yapan markanın kurucusu Osman Tugay, lavanta kolonyası, duş jeli ve köpük sabun satışlarından elde edilen bedelin yüzde 5’ini depremzede çocukların eğitimine bağışlayacaklarını belirterek bir sosyal sorumlu duruş sergiledi. Tugay “Yurdun her yanından büyük bir dayanışma göstererek, halk olarak yaraları sarmaya çalıştık, çalışıyoruz; uzun bir süre de yardımlar, destekler sürecek. Ülkemizin yaşadığı bu büyük acıda herkes gibi bizim de tuzumuz olmasını istiyoruz. Bu bağlamda çocuklarımız için çalışan, çok güvenilir eğitim kurumlarımız, derneklerimiz, vakıflarımız var. Biz de lavandist.com sitemizde satılan üç ürünümüzle bir destek hareketi başlattık. Lavandist kolonya, duş jeli ve köpük sabunları satışlarımızın yüzde 5’ini depremzede çocuklarımız için ülkemizin güvenilir ve köklü bir eğitim kurumuna bağışlıyoruz” dedi.

Lavandist’in başlattığı bu sosyal sorumluluğa katılmak için lavandist.com adresini tıklamak ve belirtilen ürünlerden bir tanesini almak yeterli. Çünkü; satın alınan lavanta kolonyası, duş jeli ya da köpük sabunu depremzede çocukların eğitimine katkı ve destek sağlayacak.

Lavandist.com instagram: lavandist34