Skip to content Skip to footer

Derinlemesine ve profesyonel saç bakım maskesini hayatınıza katın

TheLifeCo Doğal saç maskesi benzersizdir, çünkü günlük şampuanınız ve saç kreminizden farklı olarak saç telinin daha derinlerine ulaşabilir ve hasarlı saçları iyileştirebilir.

Çoğumuzun ne tür saça sahip olduğumuzu bilmiyoruz. Ve bakım yapmak adına katman katman farklı ürünleri saça uygulayıp, güçlendiriyorum sanırken elastin kaybına yol açabiliyoruz. Saçlar aslında yağlı veya kuru ya da normal olarak ayrılmaz. Saç üç özelliğe göre kategorize edilir: Gözeneklilik (ne kadar nem tutabildiği), esneklik (ne kadar kolay kırılabildiği) ve elbette dokusu (ne kadar kalın olduğu). Saçınızın bu kategoriler içinde nereye düştüğünü anladığınızda, onun en iyi görünmesini sağlayacak içeriklere sahip ürünleri seçebilirsiniz.

Her saç tipi için canlılık ve kondisyon

Derinlemesine saç bakım tedavisi olarak da bilinen TheLifeCo Doğal saç maskesi, genel saç sağlığını nemlendirmek ve iyileştirmek için tasarlandı. Saçınız boyanmamış veya ısıyla şekil verilmemiş olsa bile, günlük aşınma ve yıpranma nedeniyle nemini kaybedebilir ve TheLifeCo Doğal Saç maskesi, saçı gelecekteki hasarlardan korurken parlaklığı önemli ölçüde artırabilir ve canlılık ve kondisyonunu iyileştirebilir.

Her saç tipi için nemlendirici saç maskesi kullanın

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi, yabancı maddeleri gidermek ve yorgun, stresli saçları onarmaya ve canlandırmaya yardımcı olmak için provitamin B5, E vitamini, zeytinyağı, shea butter, hint yağı, buğday proteini, provitamin B5 ve E Vitamini ile formüle edilmiştir.

Ürünü nemli saç ve saç derinize masaj yaparak uygulayın. Tercihen en az 30 dk. beklettikten sonra iyice durulayın. Sonrasında şampuan ile yıkayınız. Maksimum etki için haftada 2-3 kez tekrarlayabilirsiniz.

Fiyatı: 439.90 TL

Bilgi notu: Doğallıkları ile öne çıkan TheLifeCo Değerli Yağlar Serisi ürünlerinin hiçbiri alkol, paraben, silikon, renklendirici, SLS, SLES ve Silikon içermez.