Skip to content Skip to footer

Dermokil olarak cilt, saç ve vücut ürünleri başta olmak çeşitli ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün üretiyoruz

Dermokil Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Karaca

Dermokil Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Karaca üretim yaptıkları alanları, ar-ge çalışmalarını ve fuar beklentilerini açıkladı

Ürünlerinizden bahsedebilir misiniz?

Doğal ve bitkisel özlü ürünlerimiz, kültürümüzde var olan kil ile; özgün, vegan ve tamamen insan sağlığına uygun içeriğe sahiptir. Bu özellikleri ile nitelik açısından da diğer markalardan ayrılan hikâyemizle birlikte Dermokil olarak cilt, saç ve vücut ürünleri başta olmak çeşitli ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün üretiyoruz. Maske grubunda tamamen ise yeni nesil çözümler üreten ürünlerimizle lider konumundayız. Dünyada oldukça yaygın kullanıma sahip ve yine pek çok kullanıcı tarafından kabul görülmüş kozmetik ürünlerini yakın takibimize alıp kendi hikâyemizle bütünleştiriyoruz.

Ürünlerinizde farklılaşmak için neler yapıyorsunuz?

Aslında kil içerikli ürünler ile diğer rakiplerimizden farkındalık olarak ayrışıyoruz. Tabii, kozmetik eğilimleri hızlı gelişiyor. Bizler de tüketicinin taleplerine bu anlamda cevap vermeye çalışıyoruz. Bu çabamızda, Ar-Ge birimimizin liderliğinde geniş kapsamlı ve hızlı çözümler üretebiliyoruz.

fuar%20stand%20tan%C4%B1t%C4%B1m%20g%C3%B6rseli

Avrasya’nın en büyük güzellik fuarlarından olan BeautyEurasia’dan ne kadarlık bir satış beklentiniz var?

Önceliğimiz yenilikçi ürünlerimizi sergileyerek standımıza uğrayan yerli ve yabancı tüm misafirlerimize ürünlerimizi tanıtmak olacak. Bu görüşmeler sırasında satışa dönük iş birlikleri ya da satış hacmimizi olumlu yönde etkileyecek fırsatlar elde etme beklentisindeyiz.

BeautyEurasia fuarında standınıza taşıyacağınız yenilikleriniz var mı? Varsa paylaşabilir misiniz?

Her fuarda olduğu gibi bu fuarda da yenilikçi çalışmalarımızı sunacağız. Diğer markalarımızdan çok daha önemli bulduğumuz doğal bulaşık tabletimiz Clean Clay ile Tems markalı bulaşık tabletimizi ilk tanıtacağımız yer olacaktır. Tüketicilerimizden pek çok olumlu geri dönüş aldığımız, endüstriyel grubumuz olan DR.KİL markamızı da tanıtarak, bayilik ve nokta satışı sahasını artıracağımızı umuyoruz. Diğer bir markamız olan DKDENT Ağız bakım grubumuzdan yüzde yüz olumlu geri dönüşler almaktayız. İçerisinde florür, glüten, sls gibi bulunmayan yetişkinler için ürettiğimiz diş macununun yanı sıra, çocuklar için de içeriğinde en az aynı hassasiyet diş macunu üretiyoruz.

Fuar süresinde uluslararası ve yerli satın alma profesyonelleri ile buluşacaksınız. Fuarın markanıza nasıl bir katkısı olacağını düşünüyorsunuz?

Öncelikle ülkemizde yakaladığımız başarı öykümüzü diğer ülkelere BeautyEurasia sayesinde aktarabileceğimizin bilincindeyiz. Ayrıca yabancı katılımcıların ilgisini önemli düzeyde bekliyoruz.

BeautyEurasia fuarlarından beklentileriniz?

Fuarın, ürünlerimizin satış sahasını genişletip satış miktarlarını artırmak açısından çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca çok ünlü markalarla yaptığımız PL çalışmalarımızı anlatarak talep almak istiyoruz. Fuarın, yerli ürünlerin büyümesinde ülkemiz ve markamız adına iyi bir fırsat olduğunun farkındayız. Bu önemli organizasyonda emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Dermokil olarak cilt, saç ve vücut ürünleri başta olmak çeşitli ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün üretiyoruz - Perakende.org