Skip to content Skip to footer

DESA Kemer ve Alanya’da iki yeni mağaza açtı

Türkiye’deki deri sektörünün öncü markası DESA, Antalya Kemer’de “Samsonite” ve Antalya Alanya’da bulunan Uygun Center AVM’de “DESA” olmak üzere iki yeni mağaza açtı. Böylece DESA Grubu’nun toplam mağaza sayısı 109’a yükseldi. Ayrıca DESA ürünleri, ocak sonu itibarıyla moda e-ihracat/e-ticaret platformu Zalando internet sitesi üzerinden Avrupalı tüketicilerle de buluşmaya başladı.

Gerçekleştirdiği mağaza yatırımlarıyla 2023 yılında da moda tutkunlarıyla buluşan DESA, mart ayı itibarıyla Antalya’da iki yeni mağaza açtı. Kemer’de 85 metrekare alana sahip Samsonite ve Alanya’da 232 metrekare alana sahip yeni DESA mağazaları, müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamak üzere hizmet vermeye başladı.

Yüksek kalitedeki ürünleriyle mevcut profilini güçlendirerek ulusal ve uluslararası piyasalarda prestijli bir marka olarak yoluna devam eden DESA, Türkiye genelinde açılışı yapılan iki yeni mağazası ile 53 DESA, 36 Samsonite, 2 DESA franchise, 14 Samsonite JV, 2 Tumi JV, 1 1972 DESA ve 1 sanal mağaza olmak üzere toplam 109 mağazaya ve 14.663,7 metrekare mağaza alanına ulaştı.

E-ticaret devi Zalando üzerinden 5 Avrupa ülkesinde DESA ürünleri satılıyor
DESA, Türk tasarımını kaliteli üretimle harmanladığı ürünleriyle uluslararası ölçekte adını duyurmaya devam ediyor. DESA ürünleri 31 Ocak itibarıyla Avrupa’nın önde gelen moda e-ihracat/e-ticaret platformu Zalando’da satılıyor. İlk olarak Zalando Almanya’da, daha sonra Fransa, Hollanda, Belçika ve Avusturya’da satışa sunulan DESA ürünleri, ayakkabıdan konfeksiyona, çantadan küçük deri mamullerine kadar birçok farklı kategoride Avrupa’da geniş bir tüketici kitlesiyle buluşuyor. Yıl içerisinde bir Avrupa ülkesinin daha eklenmesiyle Zalando platformu üzerinden DESA ürünleri toplam 6 farklı Avrupa ülkesinde satışa sunularak moda severlerle buluşmaya devam edecek. DESA, satış ağını ilerleyen zamanlarda daha da arttırarak dünya devi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.