Skip to content Skip to footer

DESA, yaz sezonunu indirimlerle uğurluyor

DESA, yaz sezonu biterken özgün tasarımlara sahip deri ceket, ayakkabı ve çantalarda çok cazip indirimler sunuyor! Deri ceketlerde %30, ayakkabı ve çantalarda ise yüzde 60’a varan indirime ek 2. ürüne %30 indirimle sezon sonunda da gardırobunuz DESA ile renkleniyor.

Yaz sezonunun sonuna yaklaşırken DESA, tarzını konuşturmak isteyenlere indirim sürpriziyle geliyor. Sonbaharın yaklaştığı bugünlerde, DESA mağazalarında ve desa.com.tr’de yer alan indirimlerle sezonun gözde ürünlerine sahip olacak, gardırobunuzu uygun fiyatlarla yenileme fırsatı bulacaksınız.

Deri çanta ve ayakkabılarda yüzde 60’a varan indirimler

DESA’nın deri çanta ve ayakkabılarında yüzde 60’a varan, 2. ürüne ise yüzde 30 indirim fırsatı bulunuyor. Koleksiyonundaki ürünleriyle yaz aylarına enerji ve şıklık katan DESA, bu özel indirim kampanyasıyla da tarzınıza eşlik ediyor.

Özenli el işçiliğiyle tasarlanan deri shopper ve sırt çantasından, clutch ve omuz çantasına kadar farklı tasarımlardaki modeller ile monogram, spor veya klasik deri ayakkabılardan platform topuklu terlikler ve rafya örgülü sandaletlere kadar çok geniş ürün gamında eylül sonuna kadar 2. ürüne yüzde 30 indirim, ayakkabı-çanta kombinlerini tamamlamak isteyen meraklıları bekliyor.

Deri ceketlerde yüzde 30 indirim fırsatı

Deri panelli fit ceketlerden, rahat kalıplı oversize’lara, canlı renklerde biker’dan deri klasik blazer’a birçok farklı modelin yanı sıra yaz sezonunun iddialı renkleriyle tasarlanan hayalinizdeki deri cekete yüzde 30 indirim fırsatıyla ulaşabilirsiniz. Sonbahar mevsimine geçeceğimiz bugünlerde mevsim geçişlerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz deri ceketler her yerde şık olmanıza imkan tanıyor.

DESA’nın şık ve rahat deri ceket, çanta ve ayakkabılarıyla fark yaratmak istiyorsanız DESA mağazaları ve www.desa.com.tr sizi bekliyor.