Skip to content Skip to footer

Diesel Vert serisi sanal gerçekliğin kapılarını aralıyor

Diesel, VERT serisi ile Metaverse oyun dünyasına giriş yapıyor! Sanal gerçeklik deneyimini en üst seviyeye çıkaracak yeni tasarım model, ikonik duruşuyla hayran bırakacak.

Diesel’in benzersiz omurga estetiğinden ilham aldığı Vert serisi, Saat & Saat mağazalarında ve saatvesaat.com.tr‘de meraklılarını bekliyor.

Diesel’in Vert saati, metalik gri, gold ve siyah renk alternatifleriyle ve “Born Virtually, Shaped by You” sloganıyla dikkat çekiyor. 44 mm’lik yuvarlak kasası ve çelik bilekliği ile Diesel için türünün ilk örneği olan yeni Vert; fiziksel dünya ve dijital evren arasındaki boşluğu doldurmasıyla birlikte koleksiyonun ileri görüşlü bir parçası haline geliyor.

Tamamen kavramsallaştırılmış ve oyun benzeri bir yaklaşımla, teknolojik olarak sürükleyici bir sanal gerçeklik deneyiminden oluşan yeni tasarım model; hayali, fütürist, yıkıcı, keskin hatlarıyla, bilekte ortaya çıkan bir zırhı andırıyor.

Diesel VERT sahipleri, bu ikonik saatle birlikte, bir NFT A:VERT:AR satın almış oluyor. Ürün üzerindeki QR kodu taradıktan sonra bu sürükleyici, Metamorf deneyimine katılabilecek.

Ürün Bilgisi: DZ2185 – DZ2186 – DZ2187 – DZ2193