Skip to content Skip to footer

Doğadan ilham alan kokularıyla The Body Shop’tan benzersiz mum serisi

Kurulduğu günden bu yana daha adil ve daha güzel bir dünya için çalışarak, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren ikonik güzellik markası The Body Shop, şimdi de birbirinden farklı özelliklere sahip mis kokulu mumlarıyla evlerinize konuk oluyor.

The Body Shop’un büyüleyici kokularıyla, doğadan ilham alarak üretilen Good Night, Boost ve Flow isimli canlandırıcı, rahatlatıcı ve dinlendirici etki sağlayan mumları, evinizde iç ısıtan bir atmosfer oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Good Night Rahatlatıcı Mum

Lavanta, vetiver ve tatlı vanilya kokusunun benzersiz uyumundan oluşan Good Night Rahatlatıcı Mum günün endişelerinden uzaklaşarak, zihninizi temizlemenize yardımcı olacak. Yorucu ve zor bir günün ardından kremsi, aromatik ve çiçeksi kokusuyla duyularınızı nazikçe koza gibi saracak ve bedeninizi dingin bir dinlenmeye hazır hale getirmeye yardımcı olacak.

Boost Canlandırıcı Mum

Lezzetli mandalina, sulu portakal ve aromatik bergamot ile zenginleştirilmiş bu uyarıcı karışım, içsel benliğinizi canlandırarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. İtalya’dan mandalina ve Calabria’dan bergamot dahil olmak üzere %100 doğal esansiyel yağlar kullanılarak hazırlanmış Boost Canlandırıcı Mum, enerji vererek evinize neşe ve canlılık katacak.

Flow Dinlendirici Mum

Kendinizi dinlemeye ihtiyaç duyduğunuz her aniçeriğindeki okaliptüs, biberiye ve nane notalarından oluşan Flow Dinlendirici Mum, düşüncelerinizi kucaklamaya ve sakinlik dolu anlar yaşamanıza yardımcı olacak. Çin’den okaliptüs ve İspanya’dan organik biberiye de dahil olmak üzere %100 doğal esansiyel yağlar kullanılarak hazırlanan bu enfes koku ile biraz mola vermenin keyfini çıkartacaksınız.