Skip to content Skip to footer

Doğtaş, Ankara’ya 4 yeni mağaza birden açtı

Türkiye’nin global mobilya markası Doğtaş, yeni mağazalarıyla yurtiçi atılımlarına devam ediyor.  Devlet erkanı ve Doğtaş üst düzey yetkililerinin katılımıyla, 14 -15 Haziran tarihlerinde Ankara’da 4 yeni mağazasını hayata geçiren Doğtaş, trend mobilyalardan, yaşam alanlarına şıklık katan home ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesini başkentlilerin beğenisine sundu.

Yaşam alanlarını zenginleştiren tasarımları, üstün konfor ve kalitesiyle Türk mobilyasının dünyadaki parlayan yıldızlarından Doğtaş, Ankara’da 4 yeni mağazasını hayata geçirdi. Uluslararası trendlerde söz sahibi konumda yer alan Doğtaş, yurtiçinde 226, yurtdışında 58 mağazasıyla ulaşılabilirlik açısında da sektöründeki oyun kuruculuğunu pekiştiriyor.

Mamak ilçesi Altundal’da 1.800 m2’lik alanda 3 katlı, Çankaya’nın yükselen yeni yıldız semti Beytepe de 1.120 m2’lik alanda 2 katlı, Keçiören’de Kurtoğlu bölgesinde 850 m2’lik alanda 2 katlı, Çankaya ilçesi Konya yolu üzeri Mobiyaz’da  2500 m ‘lik alanda 3 katlı mağazalarının açılışını gerçekleştiren Doğtaş,  tarz ve uyumun bir arada sunulduğu modern, şık ve fonksiyonel tasarımlarını yeni müşterileriyle buluşturdu.

DEVLET ERKANI VE DOĞTAŞ ÜST DÜZEY YETKİLİLERİ AÇILIŞTA BİRARAYA GELDİ!

Açılışa, 27. Dönem MHP Milletvekili Nevin Taşlıçay, Kars Eski Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, Keçiören Kaymakamı Dr. Mehmet Akçay, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Ankara MHP il Başkanı Turgay Baştuğ, Ankara MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ankara Cumhuriyet Savcısı Cevat işlek gibi devlet erkanından isimler katıldı. Ayrıca Doğtaş Genel Müdürü İlhan Tunçman, İş Geliştirme Direktörü Hikmet Özsalmanlı, Doğtaş Ticari Pazarlama ve Perakende Geliştirme Direktörü Cihan Engin Pusuluk, Doğtaş Ticari Pazarlama ve Perakende Geliştirme Müdürü Bekir Güven, Perakende Geliştirme Müdürü Hasan Çakır gibi Doğtaş’ın üst düzey yetkililerin katılımıyla açılış gerçekleştirildi.

TREND ÜRÜNLER VE EŞSİZ TASARIMLAR MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

Evleri eşsiz tasarımla donatacak trend mobilyalarla yaşam alanlarına şıklık ve zevk katan Doğtaş, evlenenler, evini yenileyenler ya da dekorasyon ihtiyacı olanların istek ve ihtiyaçlarını en iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmaya devam ediyor. Doğtaş’ın yeni koleksiyonları, home ürünleri, çocuklar için konfor ve eğlencenin adresi ‘Genç’ koleksiyonları, balkon ve bahçelerde bahar, yaz aylarının keyfinin doyasıya çıkarılacağı ‘Garden’ ürünleri yeni mağazalarında misafirlerini bekliyor.