Skip to content Skip to footer

Domino’s ailesi “Örümcek Adam” galasında heyecanlı anlar yaşadı

Örümcek Adam, Örümcek Evreni serisinin yeni filmi “Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş” 2 Haziran’da vizyona girmeye hazır. Yaklaşık 450 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen filmin galasında bir araya gelen Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s ailesinin üyeleri hem keyifli hem de eğlenceli bir gece yaşadı.

Örümcek-Evreni serisinin yeni bölümü “Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş” beyazperdeye geri dönmeye hazır.

TME Films ile iş birliği yapan Domino’s ailesi film vizyona girmeden önce “Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş” galasında bir araya geldi.

Domino’s yöneticileri, franchisee’ler, merkez ofis çalışanları ve Domino’s fanlarının katılımıyla gerçekleştirilen gala renkli görüntülere sahne oldu. Yüz binlerce takipçisi bulunan ‘influencerların’ da yoğun ilgi gösterdiği ‘Örümcek-Evreni’nde, Domino’s ailesi hem keyifli hem de heyecanlı anlar yaşadı.

İki farklı pizza bir arada

Farklı evrenlerin iç içe geçtiği örümcek ağına dönen karmaşayı çözmek için harekete geçen Domino’s, her iki tarafı da farklı pizzalardan oluşan Combo Pizza ile evrenleri birleştirdi. Farklı pizzaları birleştiren Combo Pizza, farklı evrenlerin de arasını buldu.

 

Domino’s ailesi "Örümcek Adam" galasında heyecanlı anlar yaşadı - Perakende.org