Skip to content Skip to footer

Domino’s’la bol lezzetli bayramlar

Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, Kurban Bayramı’nda 2 orta boy Bol Malzemos’u Eve Servis’te toplam 300 TL’ye sunuyor. Domino’s tutkunları 11-25 Haziran tarihleri arasında bol lezzete doyuyor!

Türkiye’nin en yaygın pizza zinciri Domino’s bayram sofralarını lezzetlendirmeye hazır!  Kurban Bayramı’na özel olarak hazırladığı yeni kampanyasını duyuran mahallenin pizzacısı, tutkunlarını 12 malzemeli ikonik ürünü Bol Malzemos’a doyuruyor. Pizza ustası,11-25 Haziran tarihleri arasında 2 orta boy Bol Malzemos’u Eve Servis’te toplam 300 TL’ye sunarak Domino’s tutkunlarını paylaşım dolu bayram sofralarında buluşturuyor. Kampanya tarihleri boyunca bol malzemeli ve bol lezzetli Bol Malzemos’la her anı mutluluğa dönüştürecek olan Domino’s’la Bol Lezzetli Bayramlar!

Tüm ürünlerini 245 derecelik fırınlarda, el değmeden, taze hamurla,  ISO22000 gıda güvenliği sertifikasyonuyla hazırlayan Domino’s, lezzeti bol pizzalarında gerçek mozarella peyniri, katkı maddesi içermeyen mevsiminde domatesten üretilen pizza sosu ve yerel  tarım   malzemeleri kullanıyor. Domino’s, her damak tadına hitap eden 30 çeşit pizzası ve 25 çeşit pizza dışı ürünüyle Türkiye’nin çeşidi en bol menüsüne sahip pizza markası konumunda.