Skip to content Skip to footer

Domino’s’un en sevilenleriyle Mutlu Bayramlar !

Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, en sevilen lezzetlerini bayram sofralarıyla buluşturuyor. 5-14 Nisan arasında geçerli olacak bayram kampanyasını duyuran Domino’s,  2 orta boy Bol Malzemos ve Süperos’u Eve Servis’te 140 TL +140 TL’ye sunacak. Beklemeden Gel Al ayrıcalığını yaşamak isteyen Domino’s tutkunları ise kişi başı 110 TL’ye sunulan leziz mi leziz orta boy Bol Malzemos ve Süperos’la doya doya mutlu olacak!

Her anı güzelleştiren pizzalarıyla iştah açan lezzetlere ev sahipliği yapan Domino’s, fırsat dolu Ramazan Bayramı kampanyasını başlattı. Domino’s; 12 malzemeli Bol Malzemos’u ve sucuk, sosis jambon gibi leziz malzemeler içeren Süperos’u 5-14 Nisan tarihleri arasında inanılmaz fiyatlarla sunarak bayram sofralarını taçlandıracak.

Pizza ustası, kampanya döneminde malzemelerinin bolluğu ile mest eden Bol Malzemos ve süper lezzetli Süperos’u 2 orta boy halinde Eve Servis’te 140 TL +140 TL’ye tutkunlarıyla buluşturacak. Pizza severleri ilk ısırıkta kendinden geçiren Bol Malzemos ve Süperos, Beklemeden Gel Al’da ise kişi başı 110 TL’ye sofralara konacak. Kampanyaya Domino’s’un en sevilenlerinden Süperix, Sucuksever, Mantarsever ve Margarita pizzalar da dahil olacak.

Kampanya süresince TikTok influencer’ları, trend akımlara Domino’s’un en sevilen lezzetlerini dahil edecek ve eğlenceli içeriklerle takipçilerine Domino’s lezzetlerini anlatacak.

Tüm ürünlerini 245 derecelik fırınlarda, el değmeden, taze hamurla  ve ISO22000 gıda güvenliği sertifikasyonuyla hazırlayan Domino’s, her damak tadına hitap eden 30 çeşit pizzası ve 25 çeşit pizza dışı ürünüyle Türkiye’nin Lovemark’ı konumunda. Alışkanlıkları değiştirecek hızlı dijital çözümleriyle de tutkunlarının kalbinde taht kuran marka, Eve Servis opsiyonunun yanı sıra Domino’s uygulaması veya web sitesi üzerinden verilen siparişi belirlediğiniz restorandan gidip almanızı sağlayan Beklemeden Gel Al’la en iyi fiyatı sıcacık lezzetleriyle buluşturuyor.