Skip to content Skip to footer

Dört eşsiz lezzet bir arada

Birbirinden lezzetli ve geniş ürün çeşitliliğiyle her damak tadına hitap eden Bursa Kebap Evi, “Karışık İstanbul Kebabı” ile benzersiz lezzet deneyimi yaşatıyor. Döner, Adana kebabı, tavuk şiş ve kasap köfte gibi birbirinden enfes tatları birlikte sunan marka, damaklarda unutulmaz izler bırakmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ödüllü iskender markası Bursa Kebap Evi ile hafızalara kazınan eşsiz tatlar bir arada… Adana’nın meşhur lezzeti Adana Kebabı, tavukseverlerin gözdesi tavuk şiş, kıvrım kıvrım incecik kesilmiş döner ve geleneksel kasap köfte ile hazırlanan “Karışık İstanbul Kebabı” enfes tadıyla dikkat çekerken, her ağız tadına hitap ediyor. Kaliteli ürünlerle ve özenle hazırlanan karışık kebap, tıpkı İstanbul gibi herkesin vazgeçilmezi oluyor.

Güvenilir ürün kalitesi ve eşsiz lezzet…

Birbirinden özel lezzetleri en şık şekilde beğeniye sunarken, geniş ürün çeşitliliğiyle her damak tadına hitap ediyor. Güçlü know how’ı ile yurt dışında 8 ülkede 15 şubesiyle, Türkiye’de 46 ilde 105 şubesiyle hizmet veren Bursa Kebap Evi, başarılı hijyenik soğuk zincir ile tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşmasını sağlıyor. Marka, tüm şubelerinde yer alan İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte, Tavuk Şiş, Adana, Karışık İstanbul Kebabı gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünlerle hizmet veriyor.