Skip to content Skip to footer

Doyuyo’da Limonatanın Tadına Doyum Olmuyor

Doyuyo limonata seven herkesi restoranlarına çağırıyor. Doyuyo’nun en sevilen içeceklerinden biri olan limonata, tıpkı evimizdeki gibi sadece taze meyveler ve doğal şekerle hazırlanıyor.

Gurme marinasyon teknikleri ve özgün baharat karışımlarıyla çıtır kızarmış tavuk menülerine yepyeni bir lezzet katan Doyuyo, baharın gelişiyle birlikte ferahlatıcı bir içecek arayan herkesi limonatasını tatmak için restoranlarına davet ediyor. Limon, portakal ve şeker pancarından elde edilen doğal şekerle hazırlanan limonata, Doyuyo’nun çıtır çıtır tavuklarının muhteşem bir eşlikçisi oluyor. Koruyucu, renk verici gibi hiçbir katkı maddesi içermeyen limonatanın, klasik çeşidinin yanı sıra çilekli ve Berry Hibiskus seçenekleri de bulunuyor.

Doyuyo’nun çilek püresi içeren çilekli limonatası da en az limonatası kadar çok seviliyor. Berry Hibiskus ise lezzetini taze limon ve portakalın yanı sıra Hibiskus bitkisi ve böğürtlenden alıyor. Gençlerin ve gazlı içecekleri tercih etmeyenlerin favorisi olan Doyuyo limonataları, her gün taptaze servis ediliyor.