Skip to content Skip to footer

Doyuyo’dan arama kurtarma ekiplerine ‘Teşekkürler’

İlk şubesiyle 2019 senesinde hizmete başlayan Türkiye’nin ilk fast-casual restoran markası DOYUYO, yaşanan malum felaketin ilk gününden itibaren bölgedeki şartları ve ihtiyaçları yakından takip ederek, acil destek adımlarını ilgili kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte koordineli olarak yürüttü.

Doyuyo, bölgedeki gıda ihtiyacına yönelik tüketime hazır gıda ürünlerinin deprem bölgesine gönderilmesi sonrasında, olumsuz hava koşullarından korunmak için polar battaniye, atkı ve bere desteği de sağlamış, yine bölgeye peçete ve ıslak mendilden oluşan hijyen seti de göndermişti.

Doyuyo! Çin ve Meksika’dan Gelen Arama-Kurtarma Ekiplerini Ağırlıyor

Marka, birçok ülkeden ve bölgeden gelen arama kurtarma ekiplerine de destek vermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Çin ve Meksika’dan gelen arama-kurtarma ekiplerini Akasya AVM’deki şubelerinde ağırlayan Doyuyo Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Kaya,Ülkemizi yasa boğan deprem felaketi sonrası arama- kurtarma çalışmaları ve yaralın sarılması için birçok ülkeden destek geldi. Bu zor günümüzde bizlere dostluk elini uzattılar, dayanışma ve işbirliği sergilediler. Doyuyo, olarak Çin ve Meksika’dan gelen ekipleri şubemizde ağırladık. Dayanışma için kendilerine teşekkür ettik. Önümüzde ki günlerde Türk arama-kurtarma kahramanlarımızdan da oluşan ekipleri şubelerimizde ağırlayacağız.” dedi.

Doyuyo olarak ilerleyen günlerde de bölgeye yardımlarının devam edeceğini belirten KayaDepremin yaralarını sarmak için çabalarımız devam edecek. Bu tür felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni eder, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

Firma Sayfasina Git 1