Skip to content Skip to footer

D&R, NTS Danışmanlık projesi Yalova Star AVM’de açılıyor

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Yalova Star AVM’de kültür, sanat ve eğlencenin 25 yıldır değişmez adresi D&R, Türkiye’deki 222’nci,  Yalova’daki ilk mağazasını hizmete açıyor.

İlk mağazasını 1997 yılında açan ve bugün Türkiye’nin en büyük kültür, sanat ve eğlence platformlarından biri haline gelen D&R, Mart 2023 tarihi itibarıyla 222. Mağazasına ulaştı. D&R, kültür, sanat tutkunları için yeni buluşma noktasını Yalova Star AVM’deki mağazasıyla belirledi  ve  Yalova’nın ilk D&R mağazası olacak.

D&R’ın 245 metrekarelik yeni mağazasında kitaptan müziğe, oyundan teknolojiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleri meraklılarıyla buluşuyor. D&R, ayrıca gelenekselleşen imza günleri ve söyleşileriyle, Yalova’da da alışveriş molalarının keyifli adresi olmayı hedefliyor.

NTS Danismanlik Yalova Star AVM 2

D&R, 222 mağazasının yanı sıra dr.com.tr ile kültür ve eğlence dünyasının yeniliklerini ve kullanıcılarının beklentilerine göre seçtiği ürün ve markaları, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimiyle ulaştırıyor.

Yalova Star Alışveriş Merkezi, Yalova şehri merkez lokasyonda yerleşik olup sahil şeridine 100m mesafededir. 26 Aralık 2014 tarihinde açılışını gerçekleştiren Yalova Star Alışveriş Merkezinin hemen karşısında İstanbul Yalova arası deniz ulaşım merkezi İDO, kente dağılım yapan dolmuş durakları, uluslar arası yat limanı ile çok özel bir lokasyonda inşaa edilmiştir.

NTS Danismanlik Yalova Star AVM 3

Yalova Star Alışveriş Merkezi şehrin merkezinde, yürüme mesafesinde, kolay ulaşılabilir bir noktada olması sebebiyle farklılık arz etmektedir. Marmara denizini çok yakın mesafeden tamamıyla gören manzarası, birbirine yakın mesafede kolay gezilebilen mağazaları ve ziyaretçileri yormayan iç mimari özellikleri, skylight tavanı ile AVM’nin daha ferah olması, ziyaretçi otoparkının giriş ve çıkışta kullanımda sağladığı kolaylıklar, sinemasının konforu ve güler yüzlü hizmet veren mağaza çalışanlarıyla Yalova Star Alışveriş Merkezini diğer AVM’ler ayıran belli başlı özellikler olarak tanımlayabiliriz. 6 Salonlu Sinema, çocuk oyun alanı, bebek bakım ünitesi, revir ünitesi ve mescitleriyle ziyaretçilerin kendilerini evinde ve huzur içinde hissedebilecekleri özel bir mekan olabilmek için tüm ayrıntılara özen gösterilmiştir.

Kültür ve eğlence dünyası D&R, şimdi Yalova Star AVM’de!

Firma Sayfasina Git 1