Skip to content Skip to footer

D’S damat, erkek çeyiz paketi ile bir ilke daha imza attı

Düğün alışverişi başladıysa, Damat Sandığı D’S damat’ta

D’S damat kalitesi ile erkeklerin tüm çeyiz ihtiyacını karşılayan ve zaman tasarrufu sağlayan Damat Sandığı’nda, uzun ve kısa kollu pijama, ropdöşambır, ev terliği, cüzdan, kemer, boxer, parfüm, kravat, çorap ve gömlek yer alıyor. www.dsdamat.com sitesinden yapılan D’S damat Damat Sandığı hizmetinde kişiye özel çeyiz seti oluşturma şansı da sunuluyor.

D’S damat, moda perakendesinde yine bir ilke imza atarak erkek çeyiz paketi “Damat Sandığı” hizmetini hayata geçirdi. D’S damat kalitesi ile erkeklerin düğün öncesi tüm çeyiz ihtiyacını karşılayan Damat Sandığı’nda, uzun ve kısa kollu pijama, ropdöşambır, ev terliği, cüzdan, kemer, boxer, parfüm, kravat, çorap ve gömlek yer alıyor. Çeyiz seti oluşturmak için harcanan zaman kaybını ortadan kaldıran D’S damat Damat Sandığı’nın satışları, www.dsdamat.com sitesinden yapılıyor.

Damat Sandığı’na çok kısa süre içinde atlet, kozmetik bakım seti ve parfüm seti de eklenecek. Hizmet kapsamında, standart çeyiz setinin yanında “Kendi damat sandığını oluştur” seçeneğiyle istenilen adet ve beden tercihiyle “kişiye özel çeyiz seti” oluşturma fırsatı da sunuluyor.

Orakçıoğlu: “Damat bohçası geleneğini en güzel şekilde sürdürüyoruz”

D’S damat’ı bünyesinde barındıran dünya moda perakendesinin lider kuruluşlarından Orka Holding’in Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu “D’S damat, düğün yolculuğunun her aşamasında erkeklerin yanında olan bir marka. Smokinden takım elbiseye, ayakkabıdan aksesuara düğün sürecindeki tüm ihtiyaçlarında D’S damat’ı tercih eden müşterilerimiz için yine bir ilke imza atarak Damat Sandığı hizmetimizi başlattık” dedi.

D’S damat müşterileri için şık bir kutu içinde özenle hazırlanan Damat Sandığı ürünleri, maksimum iki gün içinde adreslere teslim edilecek. Hizmet kapsamında ürünlerin tekli olarak kolay iade yapılması da mümkün olacak.

Orka Holding E-Ticaret Direktörü Selin İşlek de “Hızlı teslimat, mağazadan teslimat, kolay iade gibi müşterilerimizin alışverişlerini kolaylaştıracak seçeneklerle hem zaman tasarrufu hem de özel kampanyalarla çeyiz seti ihtiyaçlarının ekonomik olarak tek tıkla karşılanmasını hedefliyoruz. Türkiye’de smokin kategorisinin lideri olarak çeyiz grubunda da benzer bir başarı yakalayacağımıza inanıyoruz” dedi.