Skip to content Skip to footer

D’S damat mağazalarında ZUBİZU’ya özel %5 indirim fırsatı

D’S damat mağazalarında ZUBİZU üyelerine özel %5 indirim fırsatı devam ediyor. Yeni sezon alışverişlerindeki tüm indirimlere ek olarak gerçekleştirilecek kampanyadan Nisan ayı sonuna kadar yararlanılabilir.

Erkek giyiminde zamansız bir stilin formülünü sunan D’S damat, 2022 İlkbahar/Yaz, 2022-2023 Sonbahar/Kış ve 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına ait tüm ürünlerde ZUBİZU üyelerine özel bir indirim kampanyası sunuyor. Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyeleri, 30 Nisan’a kadar D’S damat mağazalarının yeni sezon koleksiyonlarından yapacakları alışverişlerde tüm kampanyalara ek %5 indirim kazanacak. Sadece mağazalardan yapılacak alışverişte geçerli olan kampanya, diğer çek kullanımlarıyla ise birleştirilemeyecek.

Kumaş seçimleri, özgün kalıp ve tasarımlarıyla kendi ligini yaratan D’S Damat, bünyesinde barındırdığı birbirinden farklı koleksiyonlarıyla, klasikten moderne özgün stilini yaratmak isteyen tüm erkeklerin gardıroplarını süslemeye devam ediyor.

ZUBİZU, 5 milyona yakın üyesine Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış 500’den fazla markasında avantaj ve indirimler sunuyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ve D’S damat mağazalarından ulaşılabilir.

D’S damat mağazalarında ZUBİZU’ya özel %5 indirim fırsatı - Perakende.org