Skip to content Skip to footer

D’S damat’ın ünlü yüzleri, Ankara’da da ilgi odağı oldu

Ünlü moda markası D’S damat’ın reklam yüzleri olan Burak Yamantürk, Bülent İnal, İlker Kızmaz ve Necip Memili, Styling Günlerinin ikinci durağı başkent Ankara’da da D’S damat takımları ile ilgi odağı oldu.

Smokinde pazar lideri D’S damat 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun tanıtım yüzleri olan başarılı oyuncular Burak Yamantürk, Bülent İnal, İlker Kızmaz ve Necip Memili, D’S damat Styling Günlerinin ikinci durağı olan Ankara’da da büyük ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılandı.

Etkinlik, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ev sahipliğinde Ankara’daki D’S damat Cepa AVM mağazasında düzenlendi. “Smokin D’S damat’tan alınır” sloganını merkeze alan ve büyük beğeni kazanan reklam filmiyle gönülleri fetheden oyuncular, D’S damat takımları içinde başkent Ankara’da da yine gözleri kamaştırdı. Dört başarılı oyuncu, siyah, lacivert ve ekru ağırlıklı takım elbiseleri ile birbirleriyle adeta şıklık yarışı yaptı. Yakın dost olmanın verdiği içtenlikle ve enerjileriyle etkinlik boyunca müşterilere unutulmaz anlar yaşatan Burak Yamantürk, Bülent İnal, İlker Kızmaz ve Necip Memili, D’S damat müşterileri ve sevenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel