Skip to content Skip to footer

D’S damat’tan “rahat, şık ve minimal” bir yaz serüveni

D’S damat, yaklaşan kavurucu sıcaklara serin bir şıklık sunan akıllı gardrobu ile 2024 yazında da vazgeçilmez stil ortağı olmaya hazır…

Şehrin karmaşasını adeta yaz tatiline dönüştüren D’S damat 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, erkekleri stil ve modada yepyeni bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. Kodları “rahatlık, zarafet ve modern minimalizm” üzerine kurulu koleksiyonda, ana karakter hafif kumaşlar ve hacimlerden oluşuyor. Her parçası özenle tasarlanan koleksiyonda öne çıkan pastel renkler, yumuşaklığı ve şıklığıyla tam anlamıyla göz kamaştıran bir yaza davet ediyor.

Sonsuz nötr tonlar, tozlu pasteller ile beyaz ve mavinin eşsiz uyumunun öne çıktığı tasarımlarda, şortlar, tişörtler ve gömlekler, plaj stilini zirveye taşıyor. Pastel tonlarındaki akıllı ceketler ve pantolonlar ise şehrin yaz dinamizmine en uygun rahat ve şık tercihleri oluşturuyor. D’S damat 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda özel günlerin yine en özel tercihi smokin ve takım elbiseler, hafif kumaşları ve zarif çizgileri ile konforun özenli bir şıklıkla buluşmasına olanak tanıyor.

D’S damat’tan “rahat, şık ve minimal” bir yaz serüveni - Perakende.org