Skip to content Skip to footer

Dünya Kahve Günü heyecanı, Tchibo ile tüm şehri sardı

#GününKahvesiTchibo, tüm şehre kahve kokularını taşıdı

Dünyada kahve kültürünün en önemli temsilcilerinden Tchibo, #GününKahvesiTchibo sloganı ile 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü tüm İstanbul’da kahve kokuları yayarak karnaval havasında kutladı.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile her yudumunda gerçek kahve lezzetini keşfettiren Tchibo, #GününKahvesiTchibo sloganı ile 1 Ekim tarihinde Dünya Kahve Günü’nü tüm şehre yaydığı kahve kokularıyla coşku ile kutladı. Gün boyunca kahve tutkunları, bando grubu eşliğinde gerçekleşen karnaval havasındaki kutlamada gerçek kahve lezzeti ve Tchibo’nun hazırladığı sürprizlerle eğlendi.

#GününKahvesiTchibo ile kahve kokusu İstanbul sokaklarını sardı.

Hazırladığı etkinliklerle tüm gün boyunca kahveseverlere karnaval havasında bir gün yaşatan Tchibo, tüm İstanbul’u teslim alan yağmura rağmen şehrin birçok yerine gerçek kahve lezzetini taşıdı.

Şaşkınbakkal Tchibo Mağazasında bando grubu eşliğinde başlayan karnaval heyecanı, gün boyunca Caddeboston, Göztepe, Kadıköy ve Beşiktaş sokaklarına kadar uzandı. #GününKahvesiTchibo; kahve tutkunları, Tchibo severler ve karnaval coşkusuna dahil olmak isteyen herkese kahve ikram ederek gerçek kahve keyfini yaşattı.

Kahve denince “Tchibo”

Farklı damak tatlarına uygun kahve seçeneklerinden kahve makinelerine, eşlikçi ürünlere ve mağazalarındaki kahve barı seçenekleri ile yarattığı eşsiz kahve keyfi ile kahveseverler “Kahve denince Tchibo” diyor.

Her yıl 1 Ekim tarihinde kutlanan Dünya Kahve Günü’nde #GününKahvesiTchibo, mağazalarından web sitesi http://www.tchibo.com.tr’ye ve satış noktalarına kadar tüm kanallarında tüketicisinin gününe keyif kattı.