Skip to content Skip to footer

Dünya Kahve Günü’nde günün kahvesi Tchibo

Dünyada kahve kültürünün en önemli temsilcilerinden Tchibo, #GününKahvesiTchibo sloganıyla kutlayacağı 1 Ekim Dünya Kahve Günü kapsamında, kahve tutkunlarını gerçek kahve lezzeti ve sürprizlerle dolu bir güne davet ediyor.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile her yudumunda gerçek kahve lezzetini keşfettiren Tchibo, #GününKahvesiTchibo sloganı ile mağazalarından web sitesi http://www.tchibo.com.tr’ye ve satış noktalarına kadar tüketicisine dokunduğu tüm kanallarda her yıl olduğu gibi bu yıl da  1 Ekim tarihinde Dünya Kahve Günü’nü coşku ile kutlamaya hazırlanıyor.

#GününKahvesiTchibo ile kahve kokusu İstanbul’u sarıyor.

Tüm gün boyunca etkinliklerle kahveseverlere karnaval havasında bir gün yaşatmaya hazırlanan Tchibo, şehrin birçok yerinde gerçek kahve lezzetini doyasıya yaşatacak.

Saat 12.30’da Şaşkınbakkal Tchibo Mağazasında başlayacak karnaval heyecanı, gün boyunca Bağdat Caddesi, Kadıköy ve Beşiktaş sokaklarına uzanacak.

Gün boyu enfes kahve kokusunu şehrin sokaklarında hissettirecek olan Tchibo, mağazalarındaki 1 Ekim Dünya Kahve Günü’ne özel sürpriz indirim fırsatları ile kahveseverlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Kahve denince “Tchibo”

Farklı damak tatlarına uygun kahve seçeneklerinden kahve makinelerine, eşlikçi ürünlere ve mağazalarındaki kahve barı seçenekleri ile yarattığı eşsiz  kahve keyfi ile kahveseverler “Kahve denince Tchibo” diyor.

Her yıl 1 Ekim tarihinde kutlanan Dünya Kahve Günü’nde sizleri #GününKahvesiTchibo ile gününüze keyif katmaya ve gerçek kahve lezzetini deneyimlemeye davet ediyoruz.