Skip to content Skip to footer

Dürümle Alanya Akdeniz Park’ta yeni restoranını açtı

Türkiye’nin Sevilen Lezzet Markası Dürümle Hızlı Büyümesini Sürdürüyor

Kısa sürede tüketicilerin kalbini kazanan Türkiye’nin sevilen markalarından Dürümle, büyümeye ve şubeleşmeye hızla devam ediyor. Türkiye genelinde 25 şehirde 128 şubesi bulunan marka, yeni şubeleriyle Dürümle lezzetini daha fazla lokasyonda tüketicileriyle buluşturmayı amaçlıyor.

Ateş ızgarasında pişen etleri, kibrit patates ve çıtır lavaş eşliğinde özel sos veya cheddar seçenekleriyle servis eden Dürümle; Adana, Urfa, tavuk şiş gibi klasikleri kendine özel sos ve lavaşlarıyla sunuyor. Türkiye’de benzeri olmayan Cheddarlı Adana Dürüm, Özel Soslu Tavuk Dürüm ve daha pek çok dürüm çeşidi her masada tercih ediliyor.

Dürümle Yeni Nesil Lezzeti ile Alanya’da

Lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan Dürümle’nin Alanya Akdeniz Park AVM şubesi bugün itibarıyla hizmete açıldı. Dürümle alışverişin keyfini çıkarmak isteyenler için her an her yerde keyifle tüketilebilecek bir lezzet sunuyor.

Yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkan marka müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkmayı başarıyor. Müşterilerine her zaman taze ve lezzetli ürünler sunmayı hedefleyen Dürümle, yeni şubeleriyle Türkiye’nin her bölgesinden kitlelere ulaşarak lezzet dolu bir deneyim sunmayı sürdürecek.

Dürümle Alanya Akdeniz Park Adres: Mahmutlar Mahallesi 130. Sokak No:3 Alanya / Antalya

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel