Skip to content Skip to footer

Dürümle İstanbul Aqua Florya’da yeni restoranını açtı

Türkiye’nin Sevilen Lezzet Markası Dürümle Büyümeye Devam Ediyor

2018 yılında kurulan ve Türkiye’nin sevilen markaları arasına giren Dürümle, 2020 yılında aldığı Mediterra Capital yatırımının gücüyle hızla büyümeye devam ediyor. Şu anda 25 şehirde 125 şubesi bulunan marka, yeni şubeleriyle Dürümle lezzetini daha fazla tüketiciyle buluşturmayı hedefliyor.

Ateş ızgarasında pişen etleri, kibrit patates ve çıtır lavaş eşliğinde özel sos veya cheddar seçenekleriyle servis eden Dürümle; Adana, Urfa, tavuk şiş gibi klasikleri kendine özel sos ve lavaşlarıyla sunuyor. Türkiye’de benzeri olmayan Cheddarlı Adana Dürüm, Özel Soslu Tavuk Dürüm ve daha pek çok dürüm çeşidi her gün beğeniyle tüketiliyor.

Dürümle 25 Şehirde 125 Şubeyle Hizmet Veriyor

Lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan Dürümle’nin İstanbul Aqua Floarya AVM şubesi bugün itibarıyla hizmete açıldı. Dürümle alışverişin keyfini çıkarmak isteyenler için her an her yerde keyifle tüketilebilecek bir lezzet sunuyor.

Yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkan marka müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde öne çıkmayı başarıyor. Müşterilerine her zaman taze ve lezzetli ürünler sunmayı hedefleyen Dürümle, yeni şubeleriyle daha geniş kitlelere ulaşarak lezzet dolu bir deneyim sunmayı sürdürüyor.

Dürümle Aqua Florya Adres Adres: Şenlikköy Mah. Yeşilköy Halkalı Cad. No: 93/3 Aqua Florya AVM Florya/İstanbul

Dürümle İstanbul Aqua Florya’da yeni restoranını açtı - Perakende.org