Skip to content Skip to footer

Dürümle İstanbul Avcılar’da yeni restoranını açtı

‘’Her Masada Varız’’ sloganıyla beğeni toplayan Dürümle’nin Avcılar şubesi bugün itibarıyla hizmete açıldı. Dürümle, yeni nesil dürümün tadını çıkarmak isteyenler için her an her yerde keyifle tüketilebilecek bir lezzet sunuyor.

Dürümle, yenilikçi yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkmayı başarıyor. Müşterilerine her zaman taze ve lezzetli ürünlerle hizmet veren Dürümle, yeni şubeleriyle Türkiye’nin her bölgesinden kitlelere ulaşarak lezzet dolu bir deneyim sunmayı sürdürecek.

Dürümle’nin Hızlı Büyüme Yolculuğu, Yeni Şubelerle Daha Fazla Lokasyonda

Kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanan Dürümle, Türkiye’nin sevilen markalarından biri olarak hızla büyümeye ve yeni şubeler açmaya devam ediyor. Marka, Türkiye genelinde 25 şehirde bulunan 129 şubesi ile Dürümle lezzetini daha fazla lokasyona taşıma hedefiyle ilerliyor.

Ateş ızgarasında pişen etleri, kibrit patates ve çıtır lavaşıyla servis eden Dürümle; Adana, Urfa, tavuk şiş gibi klasikleri kendine özel sos ve cheddar seçenekleriyle sunuyor.

Türkiye’de benzeri olmayan Cheddarlı Adana Dürüm, Özel Soslu Tavuk Dürüm ve daha pek çok dürüm çeşidi her masada tercih ediliyor.