Skip to content Skip to footer

ebebek’ten 28 Mayıs Dünya Oyun Günü’ne özel etkinlikler ve indirimler

28 Mayıs Dünya Oyun Günü’nü coşkuyla kutlayacak olan ebebek, bu özel gün için oyuncaklarda yüzde 28 fiyat avantajı, kitaplarda ise 3 al 2 öde kampanyası sunuyor. 

Türkiye çapında 13 mağazasında kurulacak oyun alanlarıyla çocuklar için eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek olan ebebek, Instagram hesabı üzerinden Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ve Erken Çocukluk Eğitimi Uzmanı Gülen Şahin Öztürk ile oyunun önemi konulu canlı yayın gerçekleştirecek. Marka, oyunun gücünü herkesin keşfetmesi için oyun aktivisti Yolanda Tyler ile uluslararası ücretsiz bir webinara da ev sahipliği yapacak

Instagram’da oyuncak çekilişi ve bu güne özel filtresi ile bebeveynleri ve çocukları mutlu edecek olan ebebek, genel müdürlük çalışanlarına da çocukluklarını hatırlatacak eğlenceli bir gün yaşatacak.

Anne-bebek ürünleri sektörünün öncü markası ebebek, 28 Mayıs Dünya Oyun Günü’nü büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Dünya Oyun Günü’ne özel olarak, ebebek mağazalarında ve online alışverişlerde geçerli olmak üzere yüzde 28 oranında kampanya fırsatı ile oyuncaklar daha ulaşılabilir hale geliyor. ebebek aynı zamanda kitapsever minikler için de harika bir kampanyaya imza atıyor. ebebek çocukların kitap sevgisini pekiştirmek amacıyla, dünya oyun gününde seçili kitaplarda 3 al 2 öde kampanyasını uygulayacak.

Keyifli oyun alanları kurulacak

Tüm ebebek mağazalarını ziyaret eden çocuklara ve bebeklere, “Oyun Bağ Kurar” konseptli balonlar hediye edilerek, bu özel günün anlamı vurgulanacak. Ayrıca, Türkiye çapında 13 mağazada kurulacak oyun alanları 12.00-20.00 saatleri arasında minik misafirlerini ağırlayacak. 1) Bu alanlarda görevli hostesler, kitap okuma, oyun hamuru ile oynama, parmak boyama, parmak kukla, bloklarla inşa, kinetik kum ve sallanan oyuncaklarla oynama gibi çeşitli etkinliklerle çocuklara eğlenceli anlar yaşatırken, bebeveynler de alışverişin keyfini çıkaracak. Bebekler ve çocuklar, bebeveynlerinin desteği ile bu oyun alanlarında mutlu anların tadına varacak.

Bebeveynlere oyunun gücü webinarlar ile anlatılacak

Öte yandan Dünya Oyun Günü’ne özel oyun aktivisti Yolanda Tyler tarafından zoom üzerinden gerçekleştirilecek ücretsiz bir webinar ile oyunun önemi ve güçlü bağlar kurmadaki rolü üzerine değerli bilgiler paylaşılacak. Bebeveynlerin https://forms.gle/E1cnTuYiiKzDfNiQ6  linki üzerinden ücretsiz katılım sağlayabileceği webinarda birlikte oyun oynama alışkanlıklarının bebeveyn-çocuk ilişkisine olan katkısı derinlemesine ele alınacak.  Öte yandan düzenli olarak her ay gerçekleştirilen oyun kampı eğitimi de Dünya Oyun Günü’ne özel olarak “Çocuğun Oyun Hakkı” temasıyla işlenecek.

Çekilişle sürpriz oyuncaklar hediye edilecek

ebebek ayrıca Instagram hesabında da bebeveynlere yönelik heyecan verici etkinlikler düzenleyecek. Fisher-Price markalı çeşitli oyuncakların hediye edileceği bir çekiliş ile bebeveynlere sürprizler yapılacak.  Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ve Erken Çocukluk Eğitimi Uzmanı Gülen Şahin Öztürk’ün konuk olacağı Instagram canlı yayınında oyunun çocuk gelişimindeki önemi ve bebeveyn-çocuk ilişkisi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek. Instagram’da yetişkinler için ayrıca yeni bir oyun temalı filtre de kullanıma sunulacak. Yetişkinler bu filtreyi kullanarak nostaljik çocuk oyunlarını hatırlayacak ve 10 farklı oyunu 1’den 10’a kadar sıralayarak en güzel anılarını yeniden yaşayacak.

Yetişkinlere çocuklukları hatırlatılacak

Dünya Oyun Günü’nde ayrıca, ebebek genel müdürlük çalışanları da çocukluk dönemlerini hatırlatacak çeşitli oyunlar ve özel ikramlarla dolu eğlenceli bir gün geçirecekler. Oyunun sadece eğlence değil, aynı zamanda güçlü bağlar kurmanın ve öğrenmenin de en önemli araçlarından biri olduğunu hatırlatan ebebek, Dünya Oyun Günü’nde tüm çocukları, bebeveynleri ve çalışanlarını oyun oynamaya ve bu özel günün tadını çıkarmaya davet ediyor.