Skip to content Skip to footer

Ebeveynlere müjde! ebebek Kastamonu’ya geldi

Mağaza sayısını her geçen gün artırarak daha çok anneye ve bebeğe ulaşabilmeyi hedefleyen ebebek, yeni mağazasını Kastamonu Kastamall AVM’de açtı!

Bebeklerin günün her anında rahat ve mutlu hissetmelerini sağlayacak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri ebeveynlerle buluşturan bebek ürünleri perakendecisi, 27 Ağustos Cuma günü Kastamonu’daki ilk mağazasını açtı. Yeni açılan mağazasıyla Türkiye’de tam 185 bebek ürünleri mağazasına sahip olan marka, güler yüzlü kadrosu, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatları, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle fark yaratıyor. 2001 yılından itibaren faaliyet gösteren ebebek’in yeni mağazasında bebek araç gereçlerinden gıdaya; oyuncaktan tekstile kadar birbirinden farklı ürün gruplarında geniş seçenekler yer alıyor.

Ebeveynlerin daima yanında olmayı hedefleyen ebebek markasının Genel Müdürü Sn. Halil Erdoğmuş, “müşteri deneyimini uçtan uca ele alarak ebeveynlerimize dokunabildiğimiz her noktada kendimizi aileden biriymiş gibi hissediyor ve onların tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplamaya özen gösteriyoruz.” dedi.