Skip to content Skip to footer

ECCO Ankara’daki ilk mağazasını Ankamall AVM’de açtı

İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO, Türkiye’deki 19. mağazasını Ankamall AVM’de açtı. 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan birbirinden şık ayakkabı, çanta ve deri aksesuarlarının bir arada bulunduğu mağaza, Ankara’daki ilk ECCO mağazası olma özelliğini taşıyor.

Yarım asırdır dünyanın her yerinde stil ve rahatlığı temsil eden dünyanın en büyük ikinci deri ve ayakkabı üreticisi ECCO, Ankara’daki ilk mağazasını 31 Mart günü Ankamall AVM’de açtı. ECCO’nun 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan ürünlerin yer aldığı 19. mağazanın vitrinini ise markanın lansmanı yeni yapılan koleksiyonu GRUUV süslüyor.

Türkiye’de büyümeye devam ettiklerini belirten ECCO Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü Deniz Erda, “ECCO bu yıl dünyada 60. yılını kutluyor ve Türkiye’de 10 yıldır faaliyet gösteriyor. Markamız, zor zamanlara rağmen ülkemize yatırım yapmaya devam ediyor. Bunun en önemli sebebi de ECCO’nun faaliyet gösterdiği 50 ülke arasında en hızlı büyüyen ülkenin Türkiye olması.” ifadelerini kullandı.

Deri şıklığını teknoloji ile birleştiren ve konforu ayaklara taşıyan ECCO’nun yeni koleksiyonunda günlük ayakkabılardan topuklu ayakkabılara; sneakers’dan outdoor ayakkabılara çok sayıda seçenek bulunuyor. ECCO, özgün tasarımlardan oluşan ayakkabı koleksiyonlarının yanı sıra, deri şıklığına vurgu yapan çanta ve aksesuar çeşitlerine de sahip.

Daha fazla bilgi için  [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.