Skip to content Skip to footer

ECE Eldivenleri ile eller güvende

Hızlı tüketim sektörünün güçlü temsilcisi ECE’nin yeni nesil hibrit teknolojiyle üretilen eldivenleri esnekliği, lateks içermeyen pudrasız yapısı ve kalitesiyle hijyen gereken her alanda ellerinizi güven içerisinde koruyor…

Pandemiyle birlikte hijyenin önemi arttı ve bu doğrultuda eldiven kullanım alışkanlığında da artış yaşandı. Günlük hayatta daha hijyenik olmayı gerektiren pek çok alanda yaygınlaşan eldiven kullanımı için; hızlı tüketim sektörünün önemli oyuncusu ECE, yeni nesil hibrit teknoloji eldivenleri öneriyor.

Ece’nin hibrit teknoloji eldivenleri; çok amaçlı yapısıyla mutfak işleri, saç boyası ve bakım gibi günlük işlerde kullanım olanağı sunuyor. Özel dokusu sayesinde eldiven elinizdeyken telefon, tablet gibi cihazları kolayca kullanmanıza imkan veriyor. Hassasiyet gerektiren işler için rahatlıkla kullanılabilen  Ece Hibrit Teknolojisi ile üretilen eldivenler esnek yapısı sayesinde kolaylıkla giyip çıkartılabiliyor.

Türkiyenin lider eldiven markalarından olan Ece’nin yeni nesil hibrit teknoloji eldivenleri lateks içermeyen, pudrasız yapısıyla dikkat çekiyor. Siyah, krem, mavi ve şeffaf renklerden oluşan eldivenlerin S-M/L olmak üzere iki beden seçeneği bulunuyor.

Ece Eldivenlerini online mağazalarda ve seçkin marketlerde bulabilirsiniz.