Skip to content Skip to footer

Efsane kampanya geri dönüyor

Derimod’un uzun yıllardır devam eden ve her Eylül ayında müşterileri tarafından merakla beklenen deri ceket kampanyası ‘Eskiyi Getir Yeniyi Götür’ başlıyor!

Moda dünyasının hem kadın hem erkekler için efsane parçalarından biri olan deri ceket, Türkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka olan Derimod ile her sezon trend olmaya devam ediyor.

Derimod uzun zamandır ilgiyle karşılanan kampanyası ‘Eskiyi Getir Yeniyi Götür’ ile giysilere ikinci hayatlarını vererek sürdürülebilirlik için önemli bir adım atarken, tutkunlarının gelişmiş teknolojiler ve özel tasarımlarla oluşturulan yeni deri ceketlerine kavuşmalarını sağlıyor.

Eylül ve Ekim ayı boyunca tüm Derimod mağazalarında geçerli olacak ‘Eskiyi Getir Yeniyi Götür’ kampanyasında, eski deri ceketleriniz Derimod’un deri ustaları tarafından elden geçirilerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılırken, yeni deri ceketinize de 2.000 TL. indirim sağlıyor.

Hazırsanız sizi, sezonun en kaçırılmayacak kampanyasına ve yeni deri ceketinizle tanışmaya Derimod mağazalarına davet ediyoruz! Gelirken eski ceketinizi getirmeyi de sakın unutmayın!

Efsane kampanya geri dönüyor - Perakende.org