Skip to content Skip to footer

Ege Perla patili günlere ev sahipliği yaptı

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla’da patili dostlarımızla keyifli anlar yaşandı!

Ege Perla, 16-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşen “Pet Günleri” etkinliği ile evcil hayvan severleri ve sevimli patili dostlarını ağırladı. General Veteriner ve Simurg İlaç öncülüğünde gerçekleşen etkinlikte, evcil hayvan sahipleri ve sevimli dostları harika anılar biriktirirken, pet bakımı hakkında faydalı bilgilere sahip oldular.

Etkinlik boyunca sunulan aktiviteler arasında, köpek sporları uzmanı köpek otelinin sahibi Bahadır Karabulut’un konu hakkında bilgi verdiği söyleşi, Bayraklı Belediyesi veteriner işleri müdürü veteriner hekim Op. Dr. Armağan Kirdeci’nin sevimli patililerimizin sağlığı hakkında önemli bilgileri paylaştığı söyleşi ve en şık patili dostumuz yarışması yer aldı. Ayrıca; çocuklar ve yetişkinler için düzenlenen eğlenceli yüz boyama etkinlikleri ve patili dostlar için Melek Şahin ile özel mama kapları tasarımı gibi yaratıcı atölyeler de büyük ilgi gördü. Evcil hayvan eğitmeni Figen Alkan, katılımcılara köpek eğitimi konusunda değerli bilgiler sundu.

Keyifli etkinlik ve kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiler için; Ege Perla mobil uygulaması, web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip etmeye devam edin!