Skip to content Skip to footer

Ege Perla Satranç Turnuvası’na ev sahipliği yaptı

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmirlilerin Hoş Vakit Merkezi Ege Perla’da, katılımcılar Satranç Turnuvası ile keyifli vakit geçirdi.

Ege Perla, iki kategoride gerçekleşen “Ege Perla Satranç Şenliği” ve “Ege Perla Hızlı Satranç Turnuvası” ile 27 Mayıs’ta satranç severleri bir araya getirdi. Türkiye Satranç Federasyonu İzmir İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen turnuvalar, katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Workinton’da gerçekleşen Ege Perla ‘’Hızlı Satranç Turnuvası’’ sonucunda; 1. olan sporcuya madalya ve 1.000 TL yüklü Param Kart, 2. olan sporcuya madalya ve 750 TL yüklü Param Kart, 3. olan sporcuya madalya ve 500 TL yüklü Param Kart, en iyi kadın sporcuya madalya ve çeşitli hediyeler verilirken; 8 yaş ve altı sporculardan ilk 3 sporcu ve en iyi kadın sporcu, madalya ile birçok hediye kazandı.

18 yaş ve öncesi, 14 yaş ve öncesi, 10 yaş ve öncesi katılımcılardan, belirtilen her yaş grubunda 1.sporculara madalya ve hediyeler, Ege Perla Çocuk Kulübü’nde gerçekleşen ‘’Şenlik Turnuvası’’ kategorisinde 2017-2018 doğumlu tüm sporculara madalya ve çeşitli hediyeler verildi.

Son olarak; ilk 3 kişiye Workinton’dan 3 günlük ücretsiz coworking hizmeti, tüm katılımcılara D&R’dan 200 TL’lik alışverişe 30 TL indirim kuponu, Soulmate Coffee’den tüm katılımcılara %15 indirim hediye edildi.

Markalar, kampanya ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiler; Ege Perla web sitesi, mobil uygulama, kampanya noktası ve sosyal medya hesaplarında.